Електронні конструктори для дітей

У даній категорії немає товарів.

Електронний конструктор - це набір пластикових модулів, здатних проводити електрику. Їх встановлюють на спеціальне поле за заданою схемою. Таким чином можна зібрати освітлювальний або музичний прилад.

Функціональний подарунок - електронний конструктор

Сучасні діти з раннього віку дивляться розумні мультфільми: «Фіксікі», «Бейблейд», «Будні аеропорту», ​​«Лігу WatchCar». І від іграшок вони чекають функціональності і креативу. В такому випадку справжнє захоплення викличе у дитини електронний конструктор. З ним дитина зможе зануритися в світ електроніки - без побоювань спалити будинок або отримати удар струмом!

Переваги електронних конструкторів вже оцінили керівники шкіл і розвиваючих студій. Такі іграшки:

  • повністю безпечні;
  • допомагають дитині вчитися весело і з задоволенням;
  • допомагають поліпшити моторику, пам'ять, концентрацію уваги;
  • розвивають у юного електрика навички поводження з струмопровідними приладами.

Інформація для покупців. Конструктор здатний занурити дитину в «справжню» роботу! Адже результат його зусиль - не просто будиночок або дорога, а функціональний пристрій. Воно світиться, видає сигнали, програє різні мелодії. Дуже весело грати таким набором з друзями. Та й батьки не проти освоїти новий вид гри!

Електронний конструктор - з чого він складається

Базові елементи являють собою пластикові деталі з клемними кнопками. Це своєрідний аналог батарейки - з'єднання декількох акумуляторів запускає прилад. Так відбувається і тут. Базові модулі потрібно укласти за заданою схемою. Додати лампочку, вентилятор або динамік, а також пусковий реле.

Елементи зроблені таким чином, що працювати з ними безпечно і зручно. Пластиковий корпус виключає зіткнення з струмопровідних металом. Планки укладають на спеціальну плату - таким чином, вони не розсипаються. Конструкція виходить надійної і стійкої!

Що можна зібрати з такого комплекту? Та все що завгодно! Вентилятор, радіо, сигналізацію, музичний інструмент. У кожному наборі є докладна схема. Заплутатися неможливо!

Запрошуємо купити новинку

Деталі електронного конструкторуЯк і всі набори для конструювання, електронні конструктори розрізняються за ступенем складності і кількості деталей. Є компактні варіанти на 20-30 модулів і 5-10 схем. Є величезні - кількість варіацій в них наближається до тисячі.

Найбільш затребуваний у дітвори конструктор на 180 схем. Це оптимальний варіант для початківця електрика. Досить цікавий і універсальний, він занурює в світ електроніки і творчих рішень. допомагає:

  1. вивчити елементарну фізику,
  2. познайомитися з полярністю, вимірюванням сили струму;
  3. привернути увагу до встановлення побутових приладів.

Це по-справжньому вигідна покупка для дитини старше 5 років! Деталі кольорові і яскраві. На них нанесене необхідне маркування. Не потрібно купувати окремо батарейки або допоміжні пристрої. Все, що потрібно для складання працюючого приладу, входить в комплект!