Іграшки Among Us

Амонг Ас стала відкриттям для дівчаток і хлопчиків в Україні. Ця цифрова забава для Android і Windows увійшла в ТОП 10 найпопулярніших онлайн ігор в історії Steam. Тому іграшки Among Us зараз на піку популярності. Якщо дитина просить купити гуманоїда в кольоровому скафандрі, значить, вона захопилася командною науково-фантастичною грою «Серед нас». І готова зібрати колекцію Героїв і Зрадників.

Among Us з'явилася в 2018 році, але стала справжнім хітом в 2020-м. Прототипом геймплея називають психологічну рольову гру «Мафія». Діти і підлітки по черзі приміряють на себе ролі Примари, Самозванця, члена великої команди. Залежно від ролі їх завдання - виконати місію або провалити її.

Зображення на екрані досить примітивно з погляду графіки. Тому персонажі не відрізняються різноманітністю. Практично всі герої - маленькі гуманоїди в скафандрах. Вони різняться незначними деталями і розрізняються колірною гамою. На спині кріпиться невеликий рюкзак.

Among Us - збери свою колекцію героїв і самозванців!

Більшість виробників випускає колекційні набори двох типів: м'які і іграшки із пластику. Перевага м'якої фігурки в тому, що вона дарує дитині приємні тактильні відчуття, формує почуття захищеності. Причому іноді це важливо не тільки для маленьких дітей, а й для підлітків. Для них Зрадник або Самозванець з плюшу - крута «фішка», якою можна похвалитися перед приятелями. І в той же час - особистий символ або талісман.

М'якого Амонг Ас зручно взяти з собою в дорогу, принести в школу або в дитячий сад. Він не настільки маленький, щоб загубитися. При цьому не дуже великий і не займає багато місця в дитячому рюкзаку. Фігурки зроблені з приємної синтетичної тканини з коротким ворсом. Розмір одного примірника близько 10 см.

Зверніть увагу! Деякі вважають за краще шити м'які іграшки Амонг Ас власноруч. Але в інтернет-магазині «Лева» легко купити готових плюшевих чоловічків в скафандрах. В наявності всі типажі. Представлені найбільш затребувані кольори.

Як зібрати колекцію Амонг Ас

Дітей старше 7-ми років більше привертають міні-фігурки з пластику. При всіх своїх перевагах м'які іграшки не можуть точно відповідати екранному образу. А ось пластиковий герой - точна копія «дивака» з космічного корабля. Тому у школярів користуються попитом мініатюрні герої розміром 5-10 см з твердих матеріалів. Вони:

  • добре деталізовані;
  • відповідають розміру персонажа на екрані;
  • служать об'єктом для зйомки особистих фото і відео для YouTube.

Колекційні фігурки можна замовити поштучно і наборами. Шанувальник Among Us прийде в захват від повного комплекту улюбленої команди. Але ігрові фігурки поштучно у фірмовій упаковці - також відмінний варіант захопити дитину колекціонуванням. До того ж в кожному пакетику разом з іграшкою вкладено 3 картки. Вони також стають об'єктами для колекції.

Як грати тематичними фігурками

Комп'ютер і мобільний телефон не замінять дитині фізичного контакту з традиційними іграшками. Малюк переносить на маленького чоловічка свої емоції і переживання. Завдяки гуманоїдам, які уособлюють живих істот, дитина:

  • вчиться соціальній взаємодії;
  • придумує цікаві життєві ситуації;
  • реалізує власні ігрові сценарії.

Розвивається мова і мислення. Адже команді Among Us доводиться «пояснювати» правила гри, «лаяти» їх за помилки. Таким чином ігрові чоловічки заповнюють дефіцит спілкування, вчать соціальних контактів.

Як зробити іграшку Амонг Ас своїми руками

Творчість - один із способів розвитку основоположних для життя навичок. Тому варто допомогти малюкові, якщо він хоче зробити персонажа своїми руками. Тим більше що у героїв з науково-фантастичного світу дуже проста конструкція: головка, тулуб і заплічний ранець.

Космічного «дивака» можна змайструвати з:

  • пластиліну;
  • фетрової тканини;
  • спеціально приготованого солоного тіста.

Ліплення і рукоділля покращують сенсорну чутливість і розвивають моторику рук. Задіяна просторова і образна уява. До того ж творча робота надає заспокійливий ефект. Дитина не вередує, не вимагає доступ до онлайн простору. Адже вона може змайструвати об'єкт для розваг своїми руками!

Асортимент ігрових фігурок в інтернет-магазині Leva

Дітям подобаються рольові ігри? Тоді команда «Серед нас» урізноманітнює його дозвілля! Маленьким покупцям буде приємно вибрати персонажа за кольором, типом, кількістю. В каталозі у «Леви» представлені м'які іграшки, поодинокі фігурки з картками і колекційні набори. Асортимент призначений для хлопчиків і дівчаток старше 3-х років.

Часті питання про іграшки Амонг Ас (Among Us)