Іграшки Brawl Stars

Нова популярна гра Brawl Stars підкорила весь світ. Кожен гравець прагне отримати фігурку свого ігрового персонажа.

особливість:

 • є колекційними;
 • продаються в наборах по кілька штук.

Сьогодні на піку популярності фігурки з комп'ютерних та онлайн ігор. А самими трендовими стали персонажі з Brawl Stars. Немає дитини в Україні, яка б не чула про браулерів і карткок до них. Не варто дивуватися, якщо діти просять купити іграшки Бравл Старс. Сьогодні для них це найкращий подарунок!

Знаменита гра Бравл Старс для мобільних пристроїв

Brawl Stars - об'єднала гравців з однієї групи або класу. Хоча можна грати і на самоті. Завдання гравців - перемогти іншу команду і при цьому зібрати якомога більше «сувенірів». Це можуть бути «зірки», «дорогоцінні камені», нові здібності.

Після «майнкрафт» і «Рослин проти Зомбі» Бравл Старс стала кращою онлайн грою для дітей і підлітків. Вона надає можливість грати в різних режимах, об'єднуватися в команди, відкривати у своєму герої «надздібності».

Назва Бравл Старс можна перевести як «Забіяки» або «Погані зірки». Адже англійське слово Brawler означає «забіяка», «скандаліст». Саме тому героїв часто називають браулерами.

Кращі з кращих

Всього персонажів близько 30. Є більш і менш відомі. Найпопулярніших - діти стали називати легендарками. У кожного персонажа своя манера пересуватися, свій образ, оригінальний спосіб чинити розправу над представниками ворожої команди. Саме різноманітність зробило даний геймплей таким привабливим!

Топовими у геймерів вважаються наступні бійці:

 • чорний Ворон,
 • зелений Кактус Спайк,
 • браулер Леон,
 • супергерой Кольт,
 • улюбленець Поко з незвичайною гітарою,
 • Мортіс в циліндрі і темній накидці.

Серед браулерів-скандалістів є і дівчатка. Наприклад, Джессі, Пенні, Ніта Ведмедик, Пайпер. Мабуть, творці геймплея вважали, що дівчатка активно включаться в віртуальні «стрілялки». Звичайно, дівчата грають досить активно. Але хлопчиків в гейм-просторі все-таки більше.

Все, що ви хочете знати про Бравл Старс у вигляді іграшок

В онлайн світі гравець зазвичай позбавлений можливості вибирати. Штучний інтелект сам «вирішує», якого персонажа надати в розпорядження дівчинки або хлопчика. І, звичайно, у дітвори тут же з'явилися улюблені герої, з якими хочеться грати постійно.

Фігурки Brawl Stars стали для дитини уособленням бажаних персонажів. Дітям важливо бачити своїх улюбленців не лише в ігровій, а й у фізичній реальності. Важливо, що можна взяти фігурку в руки, показати її батькам і друзям.

Звичайно, моделі з пластика не можуть повністю повторити цифрового героя. Можливості комп'ютерної графіки набагато ширше. Проте, іграшки ретельно повторюють особливості оригіналу:

 • Легендарний Леон - в зеленому капюшоні і синіх рукавичках;
 • Кактус Спайк - з колючкою на голові;
 • Джессі - в шапочці з захисними окулярами;
 • Поко - в сомбреро зі своєю легендарною гітарою;
 • Мортіс - в знаменитому чорному плащі.

Колекційні моделі з нашого каталогу варіюються по висоті. Залежно від набору розмір однієї фігурки складає від 6 до 11 см. Але асортимент не обмежений колекційними наборами. У нас є Brawl Stars - м'які іграшки, сквіші, рюкзаки. Каталог щотижня поповнюється. Слідкуйте за новинками!

Збери команду зірок у себе вдома!

Бравл Старс користуються популярністю як у вигляді іграшок, так і у вигляді картинок, карток. Вони зуміли вийти за межі ігрового простору і «зробили крок» в фізичний світ у вигляді м'яких плюшевих моделей і «чоловічків» з пластика. Про них знімають відео, обговорюють в соцмережах. І, звичайно, купують для подарунка!

Асортимент інтернет-магазину Leva складений таким чином, щоб охопити широку дитячу аудиторію. Кожен знайде свого улюбленого героя, зможе грати з ним за власним сценарієм!