Реально круто - придумати і намалювати супергероя. Ще крутіше зібрати його своїми руками! Справжній виклик підліткам - серія конструкторів «Вічні». Найбільші відчайдухи лідери безсмертних і їхні давні вороги девіанти збираються з базових блоків за принципом Лего. Вигляд у монстрів - страхітливий. І вони готові до вирішального бою.

Особливості серії конструкторів «Вічні»

Супергерої Eternals з'явилися спочатку в коміксах Marvel. Образи кілька разів допрацьовувалися і коректувалися. Відмінну візуалізацію героїв подарували нам фільми і мультфільми Марвел. Тепер на основі кінематографічних персонажів випустили сети для конструювання.

Конструктори «Вічні» - це мега набори з великою кількістю деталей. Збирати їх шалено цікаво. Можна своїми руками створити «по цеглинці»:

  • грізного Аджака;
  • підступного Спрайта;
  • розумницю Тену;
  • суперлиходія Таноса.

У наборах представлені і девіанти. Історія їх ворожнечі з Вічними - давня. Одні уособлюють сили добра і справедливості, інші - злі чари. Надздібності допомагають обом сторонам відновлюватися після нищівних поразок. Тому боротьба девиантов і Вічних ніколи не припиняється.

Матеріали, характеристики

Базові блоки всіх конструкторів зроблені з пластика. Це досить гнучкий і в той же час міцний матеріал. Він дозволяє з'єднувати елементи без додаткових кріплень. Герої збираються за певною схемою. Але господар конструктора Eternals як і блоків Амонг Ас завжди може внести зміни і переробити супергероя відповідно до свого розуміння образу.

Якісний набір для творчості - відмінний подарунок дитині незалежно від віку. Якщо ж він фанат «Вічних», тематичний конструктор сподобається подвійно. Вибирайте - в інтернет-магазині Leva багато чудових іграшок супергероїв з коміксів і мультфільмів. Вони зроблять життя дитини більш захоплюючим і цікавим!