Волтраєк Блум бейблейд в новому редизайні

Характеристики

Стать Хлопчик
Вік з 3 років
Тип запуску Рукоять
Сезон 3 сезон
Персонаж Волтраєк
Виробник: S3
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на карту Приват24
 • Оплата на карту Монобанк
 • Доставляємо дитячі товари в усі регіони України.
 • Доставку товарів здійснюємо такими транспортними компаніями:
  - Новая Пошта (вартість доставки від 35 грн)
 • Обмін та поверннення товару на протязі 14 днів з моменту покупки

Опис - Волтраєк Блум бейблейд в новому редизайні

Відмінна новина для шанувальників Волтраєка! Тепер ви зможете поповнити свою колекцію ще одним оригінальним бейблейдом. Волтраєк Блум дуже схожий на класичний екземпляр. Збігається все, крім забарвлення. Впевнені, що такого красивого і стильного бея у вас ще не було!

Блум - представник 3-го сезону. Поряд з Фафніром, Дед Хейдісом, Пегасом, він входить в еліту бейблейдінга. Valkyrie - улюблений beyblade Волта Аоі, улюбленець блейдеров в Україні. У нас його можна купити в класичному варіанті або замовити модель в незвичайній забарвленні!

Як редизайн змінив силові якості бейблейда

Строгий дизайн - відмітна особливість представленої моделі. Такого забарвлення у Valkyrie ще не було. Строгий контрастний вигляд блейда - підкреслює його особливе становище.

Нові дзиги з'являються практично щодня. Але Волтраєк - як і раніше займає топові позиції. Боротися з ним ставлять тільки найсильніші дзиги 3-го і 4-го сезонів! Запрошуємо знайти для Valkyrie гідного суперника в нашому інтернет-каталозі.

Кращий з атакуючих дзиг

Волтраєк заслужив репутацію потужного швидкісного бейблейда. У нього дуже надійна конструкція. Вона дозволяє витримувати атаки противника, при цьому зберігати свій потенціал. Головка хижого птаха не дарма зображена на аватарі бейблейда. Він атакує так само впевнено і стрімко, як шуліка. Нехай не вводять в оману складені крила, з ним важко впоратися навіть бейблейду Спрайзену 6. Вони здатні завдати суперникові непоправної шкоди. До того ж в нових моделях крила мають рухомі елементи.

Волтраєк Блум відрізняють:

 • оригінальне забарвлення;
 • чіткі контури;
 • незвичайний шестикутний силовий диск;
 • стійкий драйвер.

У комплекті з іграшкою йде пусковий пристрій у вигляді меча, а також барвисті наклейки. Не будемо розкривати всіх секретів нового бея. Ви зможете замовити beyblade Волтраєк Блум в інтернет-магазині «Лева» і самостійно протестувати новинку!

Відгуків (2)

Brave Sword 21.11.2020

Просто тойже бей но дорожчий.
Думаю як би ви продавали якісь набори різних деталей то це було би крутіше і неповторно.

Виктор 18.07.2019

Класссссс!

Оцінка товару

Схожі товари

Інші товари цього бренду