Бейблейди, тип запуску вузький хомут

Бейблейд Ейс Драгон (Ace Dragon B-133) оригінал

Бейблейди
B133takara

1793 грн980 грн

Волтраєк v5 бейблейд (Такара Томі) оригінал

Бейблейди
B127

1256 грн690 грн

Роктавор R2 бейблейд

Бейблейди
B36

127 грн84 грн

Кінг Кербеус K2 бейблейд

Бейблейди
B37

106 грн84 грн

Хайпер Хорусуд H2 бейблейд

Бейблейди
B44

106 грн84 грн

Дарк Думсайзор D2 бейблейд

Бейблейди
B42

145 грн115 грн

Бейблейд Ахіллес А5 Зенит оригінал

Бейблейди
B129takara

1140 грн750 грн

Фафнір Привид Ф4 бейблейд (Такара Томі) оригінал

Бейблейди
B122takara

1005 грн750 грн

Кровавий Луінор (Такара Томі) бейблейд оригінал

Бейблейди
B110takara

780 грн520 грн

Зет Ахіллес (Такара Томі) бейблейд оригінал

Бейблейди
B105takara

858 грн600 грн

Шукаєте простий і стильний пристрій для запуску бейблейдів, рекомендуємо пристрій типу «вузький хомут»! Довгий стрижень протягується через отвір у корпусі і розкручує дзигу з максимальною швидкістю. Це ваш шанс отримати перевагу на старті, запустити блейд обережно і рівно!

Проста конструкція для динамічної гри

Невеликий пусковий пристрій, відомий під назвою «вузький хомут», дуже популярний у блейдерів Києва та інших міст України. Їм часто комплектуються бюджетні види бейблейдів. Проте оригінальна іграшка від Takara Tomy також запуститься без зусиль!

Головна перевага запуску цього типу полягає в універсальності і компактності. Проста конструкція означає надійність. Трохи шорсткий пластиковий корпус - гарантія того, що beyblade запуститься з першого разу!

Якщо ви не полюбляєте громіздкі пристрої для бейблейдінга, радимо замовити «вузький хомут». Простота конструкції такого типу запуску, дозволяє:

  • виконувати мінімальний набір необхідних трюків;
  • підвищити швидкість обертання блейда;
  • отримати навички запуску блейда в дорозі (подорожі).

Пристрій невеликий за розміром, але й зламати його складніше. Цим типом запускаючого пристрою укомплектовані такі герої, як Роктавор, Кербеус, Хорусуд, деякі різновиди Фафніра, Екскаліуса, Волтраєка. Заглянувши в асортимент нашого інтернет-магазину, ви знайдете безліч наборів з «вузьким хомутом». Завдяки такому простому пристрою, вартість іграшки не дуже велика. При цьому бейблейд укомплектований всім необхідним для гри і перемоги!

Асортимент запускалок від «Лева» - оптимальне поєднання ціни та якості

Щоб купити стильний фірмовий бейблейд разом з запуском і ручкою, робіть замовлення в інтернет-магазині Leva. Всі типи запускалок, представлених на сайті, проходять строгий відбір. Гра приносить задоволення, якщо всі аксесуари надійні і мають довгий термін служби. Рекомендуємо всім шанувальникам мультфільму Beyblade Burst «вузький хомут». Він вас не підведе!