Гранд Фафнір з двостороннім запуском

Бейблейди
GT00-139

175 грн

Бейблейд Візард Фафнір Ф5 Турбо Fafnir

Бейблейди
b139

224 грн175 грн

Дрейн Фафнір бейблейд + накінечник пружина

Бейблейди
B79nitt

179 грн124 грн

Бейблейд Чарівний Фафнір Ф5 Візард оригінал

Бейблейди
B139takara

1186 грн780 грн

Фафнір Привид Ф4 бейблейд (Такара Томі) оригінал

Бейблейди
B122takara

1005 грн750 грн

Дрейн Фафнір бейблейд

Бейблейди
B79

128 грн85 грн

Легендарний Фафнір з'явився у 2-му сезоні мультфільму Bayblade Burst і відразу вирвався в ТОП кращих бейблейдів. Це чудовий екземпляр витривалого типу з агресивною формою енергетичного диска і великою кількістю гумових елементів. Особливість дзиги - двостороннє обертання і тонкий драйвер на пружині. Іноді Фафнір не без підстав називають бейблейдом номер один!

Повний асортимент Фафнірів

Ми зібрали в нашому каталозі найцікавіші моделі Фафніра, які коли-небудь з'являлися в Україні:

  • Фафнір Ф-5 (Візард) Гачі Берст;
  • Фафнір Ф-4 (Привид);
  • Фафнір Ф-3 (Дрейн);
  • електронний Fafnir від Hasbro.

Також у продажу є набори і супернабір, в яких Фафнір можна купити з іншими бейблейдами. Майже всі моделі на сайті продаються з запускаючим пристроєм, деякі - навіть з ареною!

Гарантії, якість

Бейблейдінг - одне з найпопулярніших занять у дітей і підлітків і Києві і інших містах України. Дітвора знає, що найкращі бейблейди роблять в США і Японії. Тому в інтернет-магазині  «Лева» представлені оригінальні блейди компанії Хасбро (США) і Такара Томі (Японія). Моделі незначно відрізняються дизайном, ціною і характеристиками, але в цілому їх якість ні у кого не викликає нарікань.

Увага! Тим, хто хоче заощадити, ми пропонуємо недорогі репліки, вироблені в інших країнах. Бюджетним Фафніром можна грати з тим же задоволенням, що і з оригінальним. З тією лише різницею, що дзиги-репліки не допускаються до участі в офіційних турнірах.

Економте, купуйте з вигодою!

Замовляти Фафнір і інші бейблейди в інтернет-магазині «Лева» дуже зручно. У нас працює зручна система фільтрації: по типу, назві, бренду, сезону. Ви легко знайдете потрібну модель дзиги, зможете купити його за цікавою ціною!