Бейблейди, тип запуску нитка

Вайс Леопард + пуск нитка

Бейблейди
B118nit

155 грн125 грн

Луінор Золотий Дракон бейблейд

Бейблейди
B00

174 грн105 грн

Кошмарний Луінор бейблейд + пуск на нитці

Бейблейди
B97nitka

212 грн155 грн

Лост Луінор L2 бейблейд

Бейблейди
B66

242 грн175 грн

Ахіллес Зет + пуск нитка

Бейблейди
B105

248 грн155 грн

Волтраєк v4 Переможець + пуск нитка

Бейблейди
B104nitt

136 грн90 грн

Лучник Геркулес + пуск нитка

Бейблейди
B115

232 грн140 грн

Подвійне Затемнення 2 бея + нитка

Бейблейди
B000nitt

195 грн

Феникс Ревайвл бейблейд + пуск нитка

Бейблейди
B117nit

202 грн120 грн

Кровавий Луінор L4 бейблейд

Бейблейди
B110

190 грн145 грн

Бейблейди з пуском на нитці підкорили весь світ. В Україні у них чимало шанувальників. Хочете придбати beyblade з певним типом запускаючого пристрою - загляньте в інтернет-магазин «Лева». Тут представлені якісні бейблейди разом з запусками на будь-який смак і гаманець!

Шанувальники бейблейдінга знають, що пускові пристосування універсальні. Можна розкручувати ними блейд з різними характеристиками. У кожного досвідченого гравця в даному питанні свої переваги. Подобається пуск на нитці - вибирайте: у нас величезний асортимент. Віддаєте перевагу карабіну або двосторонньому запуску - підберемо для вас і такий комплект!

Пуск на нитці - це зручно!

Якщо ви крутий блейдер, то захочете наслідувати героям мультфільму бачити в своєму арсеналі різні типи запускалок. Це хороший варіант при підготовці до гри! Можна перепробувати різні запуски і вибрати найзручніший. Щоб простіше було підібрати і купити відповідне спорядження, назвемо основні переваги пуску на нитці:

  • компактність
  • проста конструкція,
  • невисока ціна.

Головне ж достоїнство цього типу в тому, що значна довжина нитки дозволяє розкрутити бейблейд з великою початковою швидкістю. А адже саме від швидкості і траєкторії блейда залежить результат бою!

Невеликий недолік подібного пристрою в тому, що при застосуванні великої фізичної сили нитку можна розірвати. Тоді запуск стає непридатний до подальшого бою. Однак оригінальна продукція відомих виробників іграшок позбавлена ​​такої вади. Нитку роблять не тільки довгою, але і дуже міцною!

Найбільший асортимент пускових пристроїв в Україні

Купівля запуску з ручкою хорошої якості позбавить від багатьох неприємностей: невдалого старту, низької швидкості, кривої траєкторії. Зручна запускалка - гарантія того, що ваш beyblade:

  • протримається на арені максимально довго;
  • покаже свої кращі бійцівські якості;
  • зможе перемогти.

Тому в нашому асортименті ви знайдете тільки ті типи запуску, які добре зарекомендували себе в умовах реального бою!

Якщо вас зацікавили набори бейблейдів з запускалкою подібного типу, ви зможете купити у нас прекрасний екземпляр недорого. Доставимо в Київ або будь-яке місто України в найкоротші терміни!