Дека для фінгерборду

Фінгерборд - дошка на роликах для управління пальцями. Іграшкова копія справжнього скейта! Користується великою популярністю в Україні. Адже з нею можна виконувати круті трюки - як на горизонтальній поверхні, так і в фінгерпарку. Як правило, іграшка продається разом зі змінними колесами, підвісками, наклейками. А ось купити дерев'яну деку для пальчикового скейта в Україні не просто. Але в інтернет-магазині «Лева» підставу для fingerbord можна замовити окремо. І самому укомплектувати його роликами, наждачкою, металевою підвіскою.

Дошки для фінгербордів - види і типи

Виготовлення центральної частини - найбільш трудомістка частина роботи. Форму дошки для скейта вдосконалювали протягом багатьох років. Оптимальною була визнана форма закругленого прямокутника з співвідношенням сторін приблизно 7:2. У міні-скейтів дотримується ця пропорція. Найпоширеніший розмір іграшкової деки: 96х28 мм.

У виробників фірмових іграшок для скейт-бордингу форма підстави розрахована комп'ютерною програмою з точністю до міліметра. В результаті дошка:

  • стійка на різних типах поверхні;
  • менш схильна до дії повітряних потоків;
  • забезпечує ідеальне ковзання уздовж рампи або транзитної гірки.

Звичайно, у продажу можна зустріти варіанти, відмінні від класичних. Але починати краще зі стандартних габаритів. Дерев'яну основу можна покрити малюнками на свій смак. Зробити орнамент або нанести улюблений символ.

Як зробити крутий фінгер скейт своїми руками - підбираємо деку

Одні діти люблять змагатися. Вони влаштовують гонки на фанбоксах і халфпайпах. Причому в справу йдуть не тільки роликові міні-скейти, але фінгербайки і фінгер самокати. Інші хлопчики люблять майструвати. Для них готова п'ятишарова дека з дерева - ідеальна основа для творчості. Комплектуючі деталі можна придбати в будівельному маркеті або спеціалізованому магазині іграшок.

Інформація для покупців. Якщо ви не знайшли «свій» варіант пальчикової іграшки, можна зробити fingerbord Handmade на основі готової деки. В каталозі у «Леви» представлені готові кольорові фінгерборди, а також комплектуючі до іграшкових міні-дошок. Телефонуйте, задавайте питання. Обов'язково допоможемо з вибором!