Фінгербайк

Слідом за фінгербордом творці популярної іграшки придумали фінгербайк - пальчиковий велосипед. У мініатюрній фігурці все «по-справжньому»: кермо, рама, педалі, два колеса. Тільки розмір байка - всього 10 см!

З дитячою іграшкою можна придумувати різні трюки:

  • спускати з гірки,
  • обертати в межах однієї площини;
  • робити різні піруети як на рівній, так і на похилій поверхні.

Все трюкові елементи з мініатюрним велосипедом виконують пальцями. Тому іграшка і отримала назву - фінгербайк. У комплект з міні-байком зазвичай входить фінгер самокат або пальчиковий скейт. Також іноді в набір включені елементи фінгерпарка: рампа, обмежувачі, бар'єри.

Фінгербайк - іграшка поза віком

Пальчиковий велосипед відносять до дитячих товарів. Грати з ним може будь-яка дитина старше 3-х років. По суті, цей аксесуар не має обмежень за віком. Трюки з фінгербайком охоче роблять п'ятирічні дітлахи, учні старших класів і цілком дорослі люди. Так що фігурка може служити подарунком для хлопчика школяра і для юнака студента.

Особливо захоплені fingerbike діти від 10 до 16. Великі навантаження в школі змушують їх шукати активні заняття, де вони можуть застосувати:

  1. кмітливість;
  2. здогадливість;
  3. вправність;
  4. знання шкільних предметів.

Трюки з фінгер байком вимагають щоденних вправ. Фліпи, граби та грайди досить просто виконати з пальчиковим скейтом. Але велосипед - більш складний пристрій. Змусити його здійснювати стрибки, обертатися на місці, їхати на одному колесі - може тільки справжній професіонал.

З чого виготовлений фінгербайк.

Пальчикові іграшки зазвичай роблять з комбінованих матеріалів: пластика, металу, гуми. Мініатюрна фігурка повністю реалістична і функціональна. Колеса на м'якій гумі мають хороше зчеплення з поверхнею. Металеві деталі забезпечують «слухняність» маленького велика. Це ідеальний виріб для трюків і ефектних стрибків з трампліну.

До уваги покупців! Фінгербайк - повністю безпечний спорт і відмінна альтернатива комп'ютерним іграм. Пальчикові вправи допомагають зняти стрес, позитивно впливають на успішність. Психологічне розвантаження особливо важливе школярам. Причому грати зручно самостійно або з друзями.

Якщо ви хочете купити стильний і недорогий фінгербайк з запасними колесами, вибирайте фігурки у «Леви». В Україні ці іграшки користуються попитом. Міні-велосипед - прекрасний подарунок до Нового року і просто кумедний аксесуар для розваг. Вивчити основні трюкові елементи можна по відео в YouTube або придумати їх своїми силами!