Фінгерпарк, рампи

Фінгерпарк - являє собою спеціальний майданчик (мініатюрна копія) для тренувань любителів та справжніх професіоналів з fingerboard, fingerscooter і fingerbike. Для виконання складних трюків в складі фінгерпарка застосовується спеціальний крутий трамплін - рампа.

Дитина встигла познайомитися з фінгебордом? У такому випадку їй є чим зайнятися у вільний хвилину! Пальчикові іграшки - захоплюючі пригоди, і не потрібно виходити з дому. Шанувальники мініатюрних байків і скейтів в Україні будуть раді, якщо на додаток до трюкової дошки купити фінгерпарк. Так називають комплекс пристосувань для виконання різних трюків! Фінгерпарк з рампою або як його ще називають «скейт парк» моделює реальний парк і на ньому за допомогою спритності пальців тренують всілякі трюки і виступи.

Що входить в комплект фінгерпарка

Будь-який житель Києва бачив так звані стріт-фігури: яскраво-помаранчеві конуси, перила, огорожі для регулювання руху. Для фінгебордів також випускають набори перешкод. Умовно комплект пристосувань називають скейт парком для фінгерборда (для прокату fingerbike і finger scooter вони теж підходять). У стандартний набір входять перила, лавки, огорожі, автоблоки, рампи, бар'єри. По суті, в якості елемента парку може виступати будь-яка вулична перешкода в зменшеному розмірі.

Крім перешкод, в фінгерпарк включені рампи різної конфігурації. Так називають в скейтінгу похилі пристосування для спуску (підйому). Вони можуть бути рівними і вигнутими. Ідеальний подарунок для шанувальників фінгербордингу:

 • халфпайпи (напівкругла поверхня, схожа в розрізі на половинку труби);
 • квотерпайпи (четверта частина труби);
 • фанбокси (піднесення на рівній поверхні);
 • розгінні і поворотні гірки (високі конструкції з вертикальними стінками для набору швидкості);
 • коупінги (пристрої з великим радіусом кривизни поверхні);
 • трампліни (прямі і викривлені).

Майже всі терміни прийшли в дитячу гру з дорослого скейтинга. Устаткування для air-трюків з фінгербайками і фінгерскейтами спеціально випускають в мініатюрному розмірі. Таку рампу можна встановити прямо на письмовому столі.

Ігри в фінгер парку: основні трюки

Трюкові елементи з'явилися в фінгербордингу завдяки звичайним скейтам. Для віртуозного оволодіння базовими прийомами потрібна добре розвинена моторика рук. Адже трюкові стрибки і обертання виконують за допомогою вказівного і середнього пальців. Починати необхідно з простих елементів і регулярно тренуватися. Тоді дитина зможе осилити складні піруети на рампах і трамплінах.

До основних елементів гри з фінгерпарком відносять:

 • olli (стрибок через перешкоду);
 • nollie (стрибок з носа);
 • flip (повітряний пірует);
 • kickflip (кручення дошки на одному місці);
 • grab (переворот в повітрі);
 • grade (комбінацію трюків).

Всі стрибки і перевороти спочатку виконують на горизонтальній поверхні. Лише потім «підключають» рампу, перешкоди, транзитні дошки. Ретельне відпрацювання трюків - умова безпеки. Адже на великій швидкості навіть маленький некерований предмет може пошкодити предмети обстановки.

Зверніть увагу! Трюкові вправи з вигнутими дошками дають дитині наочне уявлення про закони фізики і векторні величини. Сила тертя, закони вільного падіння, кутова швидкість обертання - всі ці терміни з «нудного» підручника стають зрозуміліше, так як осягаються на практичних прикладах.

Користь гри

Раніше пальчикові тренажери випускали для маленьких діток. Але переконалися, що вони корисні і школярам. Фінгер самокати та мініатюрні скейти розвивають:

 1. гнучкість, спритність пальців;
 2. швидку реакцію;
 3. любов до спорту;
 4. терпіння і завзятість.
Інформація для покупців. Діти багато часу проводять за уроками. Не у всіх є можливість повноцінно займатися спортом. Фінгерпарки - альтернатива травмонебезпечним спортивним заходам. Причому у хлопчиків є можливість змагатися не тільки з іншими дітьми, а й з самим собою.

Асортимент фінгерпарків в інтернет-магазині Leva

Скейт парк для fingerboard - лише обладнання. Але додаткові перешкоди роблять гру яскравою і видовищною. Дозволяють повністю зануритися в атмосферу швидкісних гонок і спортивних досягнень. Вибирайте аксесуари для трюкових постановок у «Леви»! В наявності набори з окремими загородженнями, а також рампами, разгонками, гірками. Всі елементи виготовлені з якісного пластику і відповідають за розміром міні-скейту. У нашому каталозі фінгерпарки представлені разом з витонченими бордами різних кольорів. Так що замовляти трюкові міні-дошки окремо не доведеться!