Дерев'яний фінгерборд

Що таке дерев'яний фінгерборд? Для відповіді на це питання потрібно спочатку розібратися які взагалі бувають підстави. Підстава у fingerboard називається «дека» і в залежності від того з якого матеріалу вона виготовлена, пальчикові скейти діляться на дерев'яні і пластмасові.

Скейт став для підлітків символом незалежності і свободи. Тому дерев'яні фінгерборди так популярні у школярів. Ця іграшка не вимагає великих вкладень. Вона демократична за ціною, їй не потрібна дорога екіпіровка. Фігурка повністю функціональна. Вона управляється двома пальцями - вказівним і середнім. Переміщається по будь-якій поверхні - як похилій, так і горизонтальній!

Важливо! Іноді фінгерборд з дерева хочуть купити для колекції. Адже це атрибут стилю old-scool. Старовинний дизайн передбачає тільки один варіант виконання деки - з деревини.

Fingerbord з дерева - види і типи

Купуючи справжній скейт, покупець віддасть перевагу дерев'яній деці як міцнішій. Що стосується ігрових фігурок, то пластикова основа також здатна витримати навантаження. Адже вони мінімальні. Але важлива відмінність міні-скейтів від пластмасових - в формі. Тільки дереву можна надати складну вигнуту форму і забезпечити таким чином ідеальну стійкість.

З олд-скульним fingerbord:

  • виконують складні трюки (обертання, спуски з вертикальних гірок, перевороти);
  • влаштовують спортивні змагання в фінгерпарку;
  • записують ефектні стрибки з рампи для каналу YouTube.

Такі іграшки більш приємні на дотик. Адже деку з пластмаси потрібно покривати прогумованою шкіркою (наждачкою). Шорсткість фанери дозволяє обійтися без цього аксесуара, хоча він і входить в комплект.

Дерев'яний міні скейт

Міні-скейти, фінгер самокати та фінгербайки нічим не відрізняються від справжніх, крім розмірів. Пальчиковий борд - це збірна конструкція. У деки можна міняти підвіску, колеса, наждачне покриття. Незмінною залишається тільки основа.

Дерево - ідеальний матеріал для нанесення кольорових малюнків, графіті, графічних символів. Тому в каталозі у «Леви» представлені однотонні деки зі змінними роликами і розписні дошки з улюбленими героями. Також у нас можна замовити дерев'яну основу для фінгерборда і самостійно його прикрасити!