Зроби сам: дерев'яні 3D-моделі

 • Редактор Лева
 • 15.09.2020
 • 245

Тривимірні пазли і конструктори - відмінний варіант для подарунка дитині, яка мріє стати винахідником. Якщо малюк любить збирати пазли, вирізати, клеїти, майструвати щось власними руками, то можливо в ньому росте талант майбутнього інженера. Чому б дорослим не допомогти йому розвинути здібності? Далі в статті - огляд на дерев'яні моделі конструкторів і пазлів, які будуть корисні в розвитку нових навичок і умінь.

Дерев'яні 3D-моделі

Розвиваючі іграшки з дерева люблять і дорослі, і діти. Перші - тому що вони екологічні і безпечні, а другі - за захопливість ігрового процесу і різноманітність ідей, які можна втілити під час гри. Перевірена часом дитяча забава - це 3Д-моделі з дерева, в результаті складання якої дитина отримує готову унікальну об'ємну фігурку. При цьому в процесі її створення не використовуються додаткові інструменти: клей, ножиці та інші. Все що потрібно зазвичай знаходиться в комплекті, тому почати майструвати можна відразу після покупки 3D-моделі.

Переваги пазлів з дерева

У дерев'яних об'ємних пазлів багато плюсів, але батьки зазвичай звертають увагу на наступні:

 • Натуральність і екологічність - іграшки виробляються цілком з деревини, без деталей з штучних, синтетичних матеріалів, які можуть бути небезпечні для здоров'я малюка.
 • Приємний запах свіжого дерева, приємні тактильні відчуття від гладкої дерев'яної поверхні конструктора.
 • Не потрібно додатково закуповувати інструменти або вдаватися до клею і ножиць, все для збірки перебуває в наборі.
 • Детальна покрокова інструкція, завдяки якій кожна дитина впорається із завданням.
 • Збиранням пазлів може займатися вся сім'я - це відмінний варіант для дозвілля в домашньому колі, в який будуть залучені і дитина, і тато з мамою.
 • Дитина розвиває дрібну моторику, просторове мислення, уяву, посидючість, а також знайомиться з тим, як влаштовані різні механізми.

Під час гри з дерев'яними пазлами дитина отримує величезне задоволення, коли вона бачить результат своєї роботи, вона відчуває радість і гордість собою, тому це просто відмінний варіант для подарунка малюкові.

Моделі кораблів

Якщо малюк любить фільми про піратів, якщо його залучають морські пригоди, то дерев'яні моделі кораблів - ще один спосіб долучитися до улюбленої теми піратства. Серед популярних моделей дерев'яних кораблів можна назвати наступні:

 • модель "Човен Дракон" від виробника "Світ дерев'яних іграшок" познайомить дитину з традиціями східної культури;
 • конструктор "Тримаран Меріхобус" від бренду Ugears представляє собою реалістичну модель класичної яхти;
 • модель "Санта Марія" від Robotime нагадує про епоху Христофора Колумба і відкриття Америки.

Ці конструктори мають відмінні промальовані і реалістичні деталі, від яких дитина буде в захваті.

Збірні моделі будинків

Для маленького архітектора захоплюючим заняттям стане збірка дерев'яних моделей будинків. Вибір конструкторів великий, всі моделі забезпечені різьбленими елементами, реалістичними дрібними деталями (віконницями, башточками, колонами, трубами і т. д.). Популярна модель - "Вілла-фантазія" від виробника SeaLand - являє собою двоповерховий особняк з повним набором архітектурних елементів: з мансардою, колонами і димоходом. На прикладі таких конструкторів можна пояснювати малюкові особливості архітектурних стилів, будівельних конструкцій і т. д.

Дерев'яні динозаври

Динозаврів люблять і діти, і дорослі, а збирати конструктори у вигляді динозаврів - це справжнє задоволення. Виробник Robotime пропонує незвичайні моделі "Апатозаурус", "Тріцератопс" і "Тиранозавр", які гарчать і пересуваються. Зібрати фігурки динозаврів малюк зможе навіть без допомоги батьків, дотримуючись інструкції. Отриману дино-фігурку можна залишити собі на пам'ять.

3Д пазли-розмальовки

Універсальна іграшка: спочатку дитина збирає модель, після чого розфарбовує її на свій розсуд. Готову фігурку можна поставити на полицю і прикрасити нею дитячу кімнату. Це прекрасна ідея для подарунка дівчаткам і хлопчикам, які однаково люблять малювати і збирати конструктори.

Дерев'яні механічні 3D-пазли

Мотоцикл, вантажівка або локомотив - такі механічні іграшки може зібрати дитина самостійно, і це вже більш складний і просунутий рівень. І задоволення від результату буде відповідно в два рази більше! Інтерактивні іграшки після складання буквально оживають і починають рухатися - коли запускається спеціальний механізм.

Всі види дерев'яних 3Д-моделей мають свої відмінні риси. Їх широкий вибір дозволяє кожному з батьків підібрати для дитини найбільш підходящий варіант подарунка, виходячи з інтересів і захоплень малюка.

Схожі статті