Нова серія Бакуганів: розбір польотів

 • Редактор Лева
 • 15.09.2020
 • 52

Багато батьків замислюються над тим, як залучити дітей до розвиваючих ігор. Пріоритети сучасного покоління - розваги. Однак іграшки по улюбленим мультфільмам затребувані. Діти радісно грають. Батьки можуть бути спокійні: «Бакуган» є серією іграшок, затребуваною у малюків і підлітків. Іграшки мають розвиваючу функцію.

Захоплююча гра по мультфільму «Bakugan battle planet»

Однойменний анімаційний мультсеріал знайшов відгуки в серцях мільйонів дітей Землі. Суть полягає в цікавій сюжетній лінії. З неба впала карта, а за нею цілий ряд таких же речей. Дітлахи стали грати, адже у них з'явилися Бакугани. Тільки ось виявилося, що кожна іграшка має свою історію. В іншому всесвіті живуть ці монстри, а битви між ними не вщухають.

Розвиваюча складова гри «Бакуган»

Як видно з короткого сюжету мультфільму, багато образної складової в цьому всесвіті. Діти розвивають уяву, а також вчаться тактиці. Спочатку гра заявлена ??як стратегія. На ділі це відповідає напису. Зрозуміло, вибирати потрібно оригінальних Бакуганів, обходячи стороною китайські підробки. Тільки так розкривається краса світу персонажів.

Набутий ігровий набір дозволить дитині виробляти логічне мислення, навчить швидко приймати рішення. Уява починає працювати, тому навіть в шкільних творах можуть бути позитивні зміни. Батькам на замітку: під час гри можна просити дитину описувати його дії або вибраного Бакугана, тоді для шкільних творів буде закладена база, адже часто потрібно детально описати предмет або тварину/людину.

Особливості гри

Кожна дитина буде рада подарунку у вигляді «Бакуганів». Сенс в боях. Фігурки представлені в такому вигляді, як трансформер-конструктор, що є цікавим рішенням. При цьому важливо відзначити нюанс: в зібраному вигляді Бакугани представляють собою кульки. Коли здійснюється кидок, то іграшка розкривається. Перед дитиною красивий монстр, готовий битися.

Батькам не варто хвилюватися: персонажі виконані так, щоб не руйнувати психіку. Навпаки, кожен монстрик вчить дитину не боятися. Прекрасна анімація в мультику, хороша деталізація в іграшках дарують дитині можливість розвиватися. Складно передати силу впливу на уяву. Бакугани - світ пригод і дружби. Варто навчити малюка шанобливо ставитися до суперника.

Правила гри:

 1. Під час кидка кулька розкривається. Якщо не вийшло, то гравець знову кидає кулю.
 2. Якщо відкрився тільки 1 персонаж, то оголошується переможцем.
 3. Коли відкриваються Бакугани, то виграє та людина, яка має в своєму розпорядженні більш сильну картку: на ній позначені нюанси сили.
 4. Головним переможцем стає той гравець, який розкрив всі Бакугани і карти.

Різновиди Бакуганів

Батьки думають, що іграшок мало. Практика демонструє протилежне: асортимент представлений в шикарному виборі. Кожен має специфіку. Потрібно знати основні види, щоб мати правильні уявлення. Вибір буде грамотно виконаним, відповідно до конкретних вимог.

 • Звичайні Бакугани належать певній стихії (всього 6), обладають світлою або темною енергією. Дані види є найпоширенішими, кожен учасник швидко до них звикне. Додаються картки, які використовуються в імпровізованому бою. Втім, ці «вкладиші» є в кожному наборі.
 • Ультра Бакугани характеризуються тим, що їх сила більше, ніж у звичайних іграшок. Після потрапляння на магніт вони підстрибують. Тому поле охоплення у ультра Бакуганів ширше, ніж у деяких інших видів. Люди, котрі мають досвід гри, можуть дозволити собі придбати ультра Бакуганів, що доставляють особливе задоволення.
 • Драгоноід Максимус являє собою унікальний екземпляр. Він займає великий сектор, тому що характеризується серйозними габаритами. Гра за персонажа приносить багато очок. Примітний момент: Драгоноіда Максимуса можна вручну розібрати. Дітям подобається трансформація, тому розробники передбачили позначену можливість. Розбирати Бакуган, а потім складати в кулю приємно.
 • Набори Бакуганів представлені комбінаціями декількох героїв або злих персонажів, що володіють аксесуарами. Подібний підхід приносить феєрверк емоцій. Сюрприз буде оцінений дитиною. Реально вибрати ту кількість фігурок, яка необхідна. Зазвичай класичним вважається набір, який має 4 предмета.

Повноцінна гра

Деякі колекціонують Бакуганів, не замислюючись над грою. Коли потрібен повноцінний підхід, який доставляє незабутні враження, важливо подбати про наявність необхідних персонажів і аксесуарів для гри, яка стане викликати інтерес. Слово багато, справа демонструє справжню суть. Емоції отримують в грі, а не з розповідей. Досвідчені «бакуганяні» радять взяти хоча б одну іграшку, щоб оцінити її гідності. Багато батьків скептично ставилися до гри, поки її не спробували.

Бойова арена розширює можливості. Якщо процес здійснювався без даного атрибуту, то з ним будуть отримані емоції нового рівня. Також знадобляться кейси. Реально розташувати до 14 предметів. Зручно взяти гру в гості. Люди, які не знають про таку настільну динамічну битву будуть здивовані. Бакуган - це культура, яка формує шанобливе ставлення до суперників.

Бакуган «Броньований Альянс»

Особливий набір чекає дітей різного віку. Гра затребувана у хлопчиків і дівчаток. Реально грати сім'єю, згуртовуючи кожного її члена в команду. До речі, допомогу можна надавати, якщо грати парами. Динамічна гра припускає наявність магнітних ділянок, які розкривають Бакуган після вдалого попадання.

Такі іграшки корисні для розвитку моторики рук, пальців, а також вчать дітей швидко реагувати на мінливі умови поля бою. Багато в чому Бакугани повторюють перший сезон однойменного мультсеріалу, проте в даний час випущено багато схильних до трансформації фігурок з інших сезонів «Бакугана».

Схожі статті