Бакугани - найкраща настільна гра для хлопчаків: ТОП-5 причин купити своїй дитині кулі-трансформери

  • Редактор Лева
  • 16.09.2020
  • 466

Вважаєте, що вашу улюблену дитину вже не здивувати купленою іграшкою, а звичайні настільні ігри і зовсім вважаєте несучасним заняттям? Наша відповідь: купіть Бакуганів! Вони вам точно подарують захоплюючі і радісні сімейні вечори. Але що представляють собою Бакугани і з якої причини діти по всьому світу фанатіють від них - цьому і присвячена наша стаття.

Хто ж такі Бакугани?

Перший раз почувши про Бакуганів, ви відразу задалися багатьма питаннями: хто вони такі і як з ними грати. Bakugan - це в один і той же час популярний мультфільм про захоплюючі пригоди інопланетних воїнів, а також компанії сміливих друзів; іграшки-кулі, здатні трансформуватися в бойових роботів; захоплююча настільна гра, що включає крім куль, картки ігрових персонажів, стільники з магнітами (Баку-Кори), а також значну бойову арену.

У 2007 р. на екранах з'явився 1й сезон аніме з такою ж назвою, фірма Spin Master вирішила випустити на цю тематику колекцію іграшок, включаючи настільну гру. Вони миттєво стали популярними і обійшли з продажу навіть героїв всесвіту Star Wars. Кілька років по тому Бакугани знову стали популярними в зв'язку з перезапуском анімаційного серіалу і серії іграшок. У 2020 році фірма Spin Master оновила серію іграшок і випустила додаток з мотивів вийшовшого сезону, який називається «Броньований Альянс». Багато хлопців мріють, щоб їм подарували Бакуганів. У чому ж секрет їх популярності?

Яскраві персонажі в кулях-трансформерах

Іграшки мають кулясту форму, розкриваються після потрапляння в зону дії магнітного поля, яким володіє Баку-Кор. Під час падіння кульки на поверхню оригінального шестикутника, іграшка миттєво видозміниться в надійного - воїна-Бакугана робота з космосу. Будь-який з воїнів має власні унікальні властивості, особливі здібності і неординарний характер. Також він має владу над певною природною стихією. Хлопчики люблять збирати не тільки дзиги, а й колекцію Бакуганів, адже з них можна зробити значне військо для захоплюючих і блискучих космічних битв. У лінійці іграшок представлені:

  • різні бакугани зі своєю унікальною стихією;
  • ультра-бакугани - воїни, що мають здібності найвищого рівня;
  • дека-бакугани - солдати значних розмірів, які обладають суперсилою.

Придбати бакуганів можна як по одному, так і в ігрових наборах. Щоб зручно зберігати велику колекцію іграшок, виробник пропонує купити тематичний кейс, на кшталт аналога для зберігання бейблейдів 5 сезону.

Цікава забава для любителів фантастичних битв

Правила настільної гри відносно прості: кожен Бакуган має карту персонажа, особисті здібності, де також вказується рівень його мощі. Щоб грати вам будуть потрібні Баку-Кори - особливі магнітні стільники, що продаються в одному наборі з Бакуганом. На ігровий стіл кладуться Баку-Кори, тим самим утворюючи "Матрицю". Після цього один за одним кидають кульки так, щоб останні розкрилися, взаємодіючи з магнітним полем.

Якщо трансформувався 1 Бакуган, то цей гравець виграв поєдинок. Якщо розкрилися обидві кулі, то переможцем в битві стане той, у кого сильніше Бакуган. А дізнатися показник його сили ви можете за допомогою картки здібностей. Переможцем в грі вважається той, хто першим трансформує трьох Бакуганів. Гра тренує спритність дитини, розвиває фантазію, а також покращує стратегічне мислення.

Захоплююче заняття для компанії друзів і близьких

Грати в Бакуганів можна тільки з кимось. Як мінімум необхідно 2 гравця, але чим більше, тим краще. Діти із задоволенням збирають великі армії з Бакуганів різних стихій і змагаються один з одним, використовуючи воїнів з різними здібностями.

Фірма Spin Master створила чудових за своєю якістю і дизайну роботів у найдрібніших деталях. Яскраві воїни схожі з героями аніме, а їх колір відповідає приналежності до стихії. А щоб картина космічних боїв стала більш реалістичною, радимо вам придбати Бойову арену - унікальне поле, що служить для викладання магнітних карток, і має захисні бортики. Воно не дозволяє Бакуганам полетіти за ігровий сектор.

Особливості нового сезону Бакугани 2020

Модернізована лінійка Бакуганів також потішить своїх фанатів новітнім ігровим доповненням, яке називається Баку-Гір. Так називаються ігрові дзиги - особлива зброя для Бакугана, що збільшує його силу. Вони мають форму гармат, мечів, стріл і т.д., кріпиться ультра-Бакугану на спину. Звичайним бійцям зробили додаткові міні-гармати, які вставляються в бічні отвори іграшки.

Бакугани - по-справжньому захоплюючі, і припадуть до смаку і дітям, і дорослим. Світ Бакуганів подарує вашій дитині море емоцій - будь то збір колекції або ж яскраві поєдинки в колі друзів.

Схожі статті