LEGO Super Mario: відродження легендарної гри

  • Редактор Лева
  • 07.10.2020
  • 295

Хто не знає чарівного фахівця по водопровідних системах - італійця Маріо? Напевно, кожен сучасний малюк бажає стати володарем втілення цього героя комп'ютерної гри, який завоював величезну популярність ще на початку 90-х років минулого століття. Компанія Лего дала нове життя улюбленому герою ігрових консолей від Нінтендо.

Кожна гра має власний початок. Для переходу до пригод і занурення в світ ігор в реальності потрібен всього один крок - обзавестися стартовим комплектом, вміст якого - три пакети з деталями (231 деталь), а також найважливішу річ в старт-паку - це інтерактивна фігурка водопровідника. Така комплектація тільки базова. Додаткові набори інтерактивною іграшкою не комплектуються!

Знайомство з ЛЕГО Супер Маріо

LED-екрани, розміщені на грудях іграшки, а також в його очах і в роті відображають не тільки множинні емоції Маріо, а й близько сотні миттєвих реакцій. Завдяки вбудованим датчикам культовий персонаж знайшов можливість не тільки орієнтуватися в просторі, але також і зчитувати дані, розміщені на блоках, визначати кольори блоків (зелений блок - трава, червоний - вогонь, синій - вода), в залежності від положення в просторі виконувати певні дії . Герой, в залежності від дії, відтворює певні звуки (звук стрибка, розбивання цегли, збір монет) і транслює музику за допомогою вбудованого в фігурку динаміка. Використовуючи Bluetooth, герой з'єднується зі смартфоном, а додаток, скачаний в Google Play або App Store дозволить перевірити статистичні дані (кількість набраних очок, монет).

Відважний іграшковий герой-водопровідник виконаний у фірмовій стилістиці ЛЕГО - форма Кубика, що так відповідає і повторює дизайн пікселів.

Тип даної серії - конструктор-платформер. Для платформерів стиль пересування - стрибки з однієї платформи на іншу, підйоми і спуски по всіляких сходах, збори усіляких предметів і монет під час гри.

Шлях Маріо від старту і до фінішу завжди цікавий, адже це і стрибки через плити, і взаємодія з різними блоками, розбивання цегли, збір бонусів, бій і перемога над противниками Гумбой і Боузером-молодшим. Перебудовуючи, модернізуючи і доповнюючи пройдені рівні, гравець має можливість створювати нові, унікальні і оригінальні розробки, а потім проходити їх. Політ фантазії гравця ніщо, і ніхто не обмежує, а значить, і рівнів для проходження він може створити дуже велику кількість.

Проходження гри дозволяє гравцеві заробляти - поповнювати власний віртуальний рахунок зібраними на рівні монетами. Скориставшись спеціально розробленим додатком ЛЕГО Супер Маріо для мобільних пристроїв на операційних системах Android і iOS, гравцям не важко перевірити скільки монет було зібрано на рівні. З програми можна почерпнути безліч ідей для створення нових рівнів. Увійшовши на безпечний форум, можна знайомитися і спілкуватися з безліччю інших гравців. Додаток забезпечено збіркою тривимірних інструкцій за елементами конструктора і за правилами створення основних конструкцій для гри. Для скачування програми ЛЕГО Супер Маріо ніяких додаткових коштів витрачати не доведеться - додаток поширюється абсолютно безкоштовно.

Основною метою для перемоги в ігровому процесі є просте завдання - гравець за певний час, наприклад за 60 секунд, повинен зібрати якомога більше монет, пройшовши за різними локаціями, або виконати якісь певні умови, ось тільки про якісь конкретні умови тут мова не ведеться. Тобто скільки разів, куди можна наступити, як і що можна активувати - це ніде не прописано. Значить на проходження рівня впливає лише відведений на нього відрізок часу.

Під час гри у дітей виникає можливість занурення в новий інтерактивний ігровий світ, який має прямий зв'язок з реальністю. Заохочення у вигляді віртуальних винагород за творчість і фантазію при створенні нових рівнів приємно порадують маленьких гравців.

Набори підсилень і екстра-персонажі Super Mario

Для підвищення складності рівня, що входить в стартовий набір, можна придбати різні набори з посиленнями і екстра-персонажів.

Колекція Character Packs для гри в ЛЕГО Супер Маріо відкриває нам цілу десятку нових учасників ігрового світу. Упаковка містить збірного персонажа і екшн-куб (кубик дії), з використанням якого і здійснюється процес гри в LEGO Mario. Саме екшн-кубики (у кожного з нових героїв колекції він свій) вчать головного героя правильно визначати противника, що знаходиться в даний момент перед героєм і яка повинна бути реакція при зіткненні з ним.

Комплект таких аксесуарів, які є додатковим набором до стартового, допомагає збільшити і помітно розширити можливості ігрового процесу, і, отже, гравцеві стати на ще один крок ближче до створення нових рівнів.

Кожен костюм має свій додатковий ефект:

Вогняний костюм. Цей вид посилення перетворює одяг, роблячи його зброєю, що дозволяє йому розраховувати на здатність стріляти (кидати) вогняними кулями в своїх ворогів.

Костюм з пропелером. Користуючись цим інтерактивним комбінезоном з пропелером рюкзаком, у водопровідника з'являється можливість виконувати приголомшливі повітряні віражі, під час виконання яких можна назбирати ще більшу кількість монет.

Котячий костюм. Базова фігурка, доповнена такою версією інтерактивної екіпіровки, наділена здібностями кота - герой муркоче, як котик, може дертися по стінах, а також збільшувати віртуальні рахунки своїх гравців.

Костюм будівельника. Спецодяг будівельника відноситься до розряду «помножителя» бонусів, що збираються. Незамінний помічник для заробляння очок. При розбиванні цегляних блоків на ігровому полі використовується подвоєна сила удару.

LEGO Super Mario - більше, ніж конструктор

Представлена ??компанією LEGO новинка приголомшує практично всім - це і точне детальне опрацювання всіх дрібниць, і реалістичний звуковий супровід ігрового процесу (від фірмового «See you later» і до пікающих звуків натискання на віртуальні кнопки ігрового світу). Виникає якесь враження, що вся сукупність ефектів здебільшого націлена на те, щоб допомогти відродити ностальгічні почуття у дорослої аудиторії, але це не так. Сучасні діти, які мають з комп'ютерами більш тісний зв'язок, ніж попереднє покоління, теж зацікавляться колекцією.

Серія ЛЕГО Супер Маріо унікальним чином поєднала в собі віртуальну складову іграшкового світу з дійсною реальністю. А розвиток пригод в ігровому світі приховує за собою масу непізнаного - практично нескінченне число варіантів створюваних для гри рівнів. Лише власна фантазія буде обмежувачем для маленьких гравців при створенні новітніх будівель в ігровому світі.

За допомогою колекційних наборів ЛЕГО Супер Маріо культовий персонаж з ігрового віртуального світу переноситься в існуючу реальність. Набори ЛЕГО - це та ланка, яка об'єднає покоління і буде іграшкою, однаково улюбленою не тільки дітьми, а й їх батьками.

Схожі статті