Всі секрети Юніон Ахілеса - чим може здивував дзига від Такара Томі експертів інтернет-магазину Leva

 • Редактор Лева
 • 22.10.2019
 • 2033

Довгоочікувана новинка бейблейд Юніон Ахіллес А6 з'явився в продажу в серпні 2019 року. Яскравий бей від Takara Tomy виконаний в стилістиці Блейд 4-го сезону. Яскраво-червоний топ-диск відтіняє жовтими і синіми елементами. Колір перемоги і домінування!

Дзига нагадує:

 • яскравий вогонь,
 • прапор який розвивається від вітру,
 • сліпуче сонце в період заходу.

Таке яскраве забарвлення «носять» тільки найвідчайдушніші бейблейди. Вони не бояться бути помітними для противника. Завжди готові прийняти бій!


Яскравий, як вогонь і сонце

Якщо придивитися до центрального зображенню, ми побачимо голову дракона, а також символічний щит, меч і стріли. Ця зброя давньогрецького воїна Ахіллеса, за легендою виготовлене самим богом Гефестом!

В серцевині топ-диска ясно видно контури базового чіпа в вигляді «вісімки». На нього встановлюються інші шари. Таким чином, верхній диск складається з 3-х елементів:

 • layer chip (аватара);
 • layer weight (розподільника ваги);
 • base (бази).

Що стосується форми енергетичного диска, то вона традиційно несиметрична. 2 гострих меча по периметру топ-шару порушують симетрію. При великій швидкості обертання вони збивають суперника гострими лезами, наносять йому непоправної шкоди!

Важливо! У Юніон Ахіллеса є маленька «фішка». Блакитні леза можна витягнути з енергетичного шару. І тоді топ-диск приймає захисну форму!

Для неординарних битв!

Бейблейд Юніон Ахіллес А6 представляє тип «баланс». Правда, класифікація умовна, так як блейд оснащений регульованим накінечником Xtend +. З його допомогою можна переключити дзигу в будь-який з 3-х режимів:

 • атака,
 • баланс.
 • захист.

Незвичайний у блейда силовий disk. Металеву серцевину обрамляє жовта напівпрозора накладка. Вона ускладнює бейблейд, підсилює його атакуючі властивості. Форма рамки має безпосередній вплив на поведінку блейда на арені.

У диска сили теж є свій секрет! Зі зворотного боку накладка і металеве кільце марковані трикутником. Якщо поєднати два трикутника, атакуючі характеристики Блейда досягають максимального значення. Якщо ж трикутники не збігаються, збільшуються балансуючі властивості бейблейда! Він становить грізну конкуренцію таким новинкам як Регалія Генезис і Прайм Апокаліпсис.

Це цікаво! Згідно з легендою, Ахіллеса настільки боялися вороги, що навіть одна його поява без зброї на полі битви звертало їх на втечу.

Як грати з Юніон Ахіллесом

Бейблейд Union Achilles В-150 - це дзига з великим функціоналом. Спровокувати його на вибух - практично неможливо. Його корпус важкий і стійкий. Однак можна надати бея атакуючі характеристики!

Порада! Плануйте свою стратегію, виходячи з технічних особливостей блейда. Якщо проти вас виставляють агресивного суперника (наприклад, Цвай Луінора Л5), підкорегуйте конструкцію, збільшуючи захисні характеристики бейблейда і його витривалість. Якщо ж противник - Караючий Джокер або Жахливий Балкеш, відрегулюйте драйвер і силовий disk так, щоб бей придбав атакуючі властивості.
Новинка від Такара Томі - відгуки

Діти в захваті від Юніон Ахіллеса. Відзначають велику вагу, цікаву конструкцію, великий запас швидкості нового бея. Бейблейду є чим здивувати! У цієї іграшки:

 • неординарний топ-диск зі знімними мечами;
 • обертається гумова рамка навколо силового кільця;
 • регульований накінечник Xtend + з трьома режимами ведення бою і рухомою насадкою.

Важливо! Приємним бонусом при покупці оригінального beyblade від Takara Tomy стане подарунок від інтернет-магазину «Лева»! Відомо, що блейд оригінали з Японії не комплектуються запускаючими пристроями. Ми вирішили виправити цей маленький недолік. У нас будь-який покупець оригінальної новинки Union Achilles отримає безкоштовно двосторонній запуск на нитці!

Схожі статті