Все, що ви хотіли знати про запускалки для бейблейд: де купити, як вибрати, як заощадити

 • Редактор Лева
 • 22.10.2019
 • 1536

Бейблейди - іграшки, які користуються величезним попитом. Вони доступні за ціною і прості у використанні. Beyblade можна запускати і рукою. Але надати потрібне прискорення таким чином навряд чи вийде. Тому професійний гравець в бейблейдінг обов'язково використовує запускаючий пристрій.

Важливо! Запускалка допоможе розкрутити бейблейд з подвоєною швидкістю. Це додасть вовчка додаткову силу і енергію.

Класифікація запускалок

Сьогодні відомо безліч різновидів пристроїв для запуску. Інтернет-магазин «Лева» навіть виділив запускалки в окрему категорію. Так гравцям простіше підібрати той варіант, який їм необхідний. У нас представлені запускалки:

 • на нитці;
 • двосторонні;
 • великий «хомут»;
 • вузький «хомут»;
 • з ручкою;
 • карабіном.

Увага! У кожної дитини свій погляд на той чи інший вид запускалки. Дітям потрібно, щоб запуск був зручним, не травмував і не напружував руку. Комусь достатньо міні-пристрою, який можна носити в кишені (як у компанії Hasbro). Але є гравці, яким економія місця ні до чого. Для перемоги їм потрібен міцний екземпляр зі зручною рукояткою.

Які бейблейди комплектуються запускалками, а які - ні

Майже всі виробники намагаються укомплектувати Бейблейд запускаючим пристроєм. Як правило, це простий по конструкції «хомут». Він компактний, досить надійний, не займає багато місця.

В міру ускладнення і обважнення блейди все частіше стали укомплектовувати двостороннім запуском на нитці. Є компанії Flame і S3. А бренди N і TD, для зручності додатково комплектують блейд ручками.

Як отримати подарунок від інтернет-магазину Leva

Відомо, що оригінали від Такара Томі майже ніколи не комплектуються запускають пристроями. Їх доводиться купувати окремо. Тому в інтернет-магазині Leva при покупці моделей 4-го сезону пропонується в якості подарунка запускаючий пристрій на нитці. Зручний красивий, супернадійний!

Важливо! З двосторонньою запускалкою на нитці відправляти на арену важку п'ятикомпонентну дзигу нового покоління набагато зручніше. Блейд кріпиться в спеціальні пази - його не треба притримувати. Одна рука утримує корпус запускалки, друга - тягне за нитку. Запуск працює в двох режимах: право- і лівосторонньому.

Запускалка на нитці пропонується в подарунок з беями:

 • Регалія Генезис;
 • Прайм Апокаліпсис;
 • Такт Луінор;
 • Нокаут Одін

Таким чином, купуючи beyblade по акції разом з запускаючим пристроєм, ви отримуєте подвійну вигоду: купуєте якісний брендовий бей і стаєте власником запускалки - абсолютно безкоштовно!

Увага! Всі акційні моделі з безкоштовним запуском в подарунок - оригінали від Takara Tomy. Користуються величезним попитом у любителів бейблейдінга.

Ще один спосіб купити якісний бейблейд з надійним запускаючим пристроєм - замовити подарунковий набір. Такі набори представлені на нашому сайті. Вони красиво оформлені і продаються в ошатній коробці. У комплектацію входить не тільки запуск, а й додаткові аксесуари для гри (наприклад, ручка-тримач).

Купувати бейблейди з запускалками зручно і вигідно!

Використання допоміжних пристроїв для запуску бейблейда підвищує градус гри, робить її цікавою. Пробуджує у дитини інтерес до своїх можливостей, а також призводить до вдосконалення вмінь і навичок. До того ж це економія коштів батьків, адже хороша фірмова запускалка коштує від 100 до 500 грн.

Це цікаво! Якщо ви хочете купити запускаючий пристрій окремо від дзиги - немає ніяких обмежень. У нашому каталозі знайдеться чимало цікавих екземплярів. Наприклад, набір пристосувань для запуску від S3, лаунчер з курком від Хасбро, двосторонній електронний прилад від Такара Томі (показує на табло силу запуску іграшки).

Схожі статті