Іграшки Бравл Старс - бажаний подарунок для юного геймера

 • Редактор Лева
 • 10.02.2020
 • 1284

Батьки скаржаться, що дитина «зависла» в Інтернеті, пропадає в віртуальній реальності. За оцінками аналітиків, частка цифрових розваг буде тільки рости! Проте, традиційні іграшки з пластика і плюшу залишаються затребуваними. Вони виступають в ролі:

 1. ігрових фігурок,
 2. засоби для обміну,
 3. персоніфікації улюбленої гри.

Сьогодні на піку популярності «стрілялка» Brawl Stars (в дослівному перекладі - зірки-скандалісти). І володіти фігуркою Леона, Кольта, Ворона, Спайка - дуже престижно! Знаєте точно, який герой у геймера найулюбленіший? Можна купити відповідну м'яку іграшку Бравл Старс. Або придбати набір з колекційних фігурок із пластику (про них розповімо нижче).

Фігурки Бравл Старс - як їх розрізняти

У «Рослини проти Зомбі» монстри схожі, відрізняти їх проблематично. Але кожен з героїв Brawl Stars має унікальний зовнішній вигляд і надздібності. Найпопулярніших персонажів діти називають легендарками. Щомісяця складаються топ-рейтинги - хто з браулерів найкращий.

Найкрутішими героями діти вважають:

 • Леона (за вміння ставати невидимим),
 • Мортіса (за стильний наряд);
 • Поко (за багатофункціональність);
 • Ворона (за швидкість і здатність швидко атакувати);
 • Кактуса Спайка (за велику силу і вибухонебезпечність);
 • Пем (за краще нанесення шкоди на ближній дистанції).

Фани люблять браулерів з Бравл Старс за їх силу і великий спектр суперздатностей. Але іноді дітям просто подобається вигляд героя, його манера пересуватися, міняти характеристики в залежності від режиму ведення бою. Наприклад, Мортіс (Mortis) і Бик (Bull) не належать до найнебезпечніших браулерів, але часто потрапляють в число улюбленців за свій незвичайний зовнішній вигляд.

Для інформації. У першому сезоні «зірок» було близько 30. Але їх число зростає - адже виходять нові версії гри. Серед персонажів є і дівчатка - Пем, Джессі, Ніта Ведмедик.


Brawl Stars: м'які іграшки

Плюшеві фігурки Бравл Старс виконані в реалістичній манері. Вони досить великого розміру (більше 20 см), не містять гострих елементів і дрібних деталей. Тому їх можна купувати для маленької дитини. В наявності найкращі і легендарні м'які іграшки: Кактус Спайк, Леон, Ворон, Джессі.

Іграшки виготовлені для дітей молодшого віку. Тому для їх пошиття обраний якісний матеріал: плюш з мікрофіброю. Він м'який і дуже комфортний для дитячих рук. Матеріали з коротким ворсом не накопичують пил і тому не шкодять здоров'ю. Та й прати таку іграшку легше.

Зверніть увагу! Зацікавити дитину можуть і сквіші Бравл Старс. Так називають м'які моделі з гуми, які мнуться.

Ігрові фігурки для колекції

Найчастіше геймери хочуть купити іграшкових браулерів для колекції. У цьому їм готовий допомогти інтернет-магазин Leva. У нашому інтернет-магазині представлений величезний асортимент колекційних фігурок Brawl Stars з пластика. Їх багато, і вони дуже різні. Тому поряд з кожним набором є фото, докладний опис і склад персонажів!

У багатофункціональних комплектах Бравл Старс можна знайти будь-яких «зірок» з мобільної гри - в тому числі рідкісних. Фігурки відрізняються за розміром, функціональністю і складом. Один такий набір подарує дитині посмішку на кілька днів!

Схожі статті