Іграшки Plants vs Zombies: як провести час весело і з користю без мобільних гаджетів

  • Редактор Лева
  • 10.02.2020
  • 501

У «Рослини проти Зомбі» дітвора грає на мобільних пристроях з 2010 року. Але інтерес до гри не слабшає! Сюжет простий: зомбі атакують ваш будинок і хочуть вас з'їсти. Захистити від них можуть рослини, які ростуть під вікнами на газоні.

Цікаво, що інтерес до рослин-захисникам переріс рамки цифрового геймплея. І багато дітей в Україні мріють купити іграшки Plants vs Zombies - м'які або у вигляді колекційних фігурок. При цьому у дітвори є свій топ моделей, які вони хочуть в першу чергу:

  • Зубастик Чомпер,
  • соняшник,
  • Горохостріл,
  • Сонячний Гриб,
  • Бойова Кукурудза.

Великим попитом користуються рослини, які виробляють енергію. Але, по суті, інтерес гравців до воїнів-захисників не обмежений. Діти захоплюються войовничими томатами, кактусами, будяками, електричної лохиною.


Іграшки Plants vs Zombies - які вони бувають

Найбільш популярні ігрові фігурки зроблені з м'якої гуми. Коли монстр «нападає», гумовий Горохостріл вистрілює в нього кулькою, який зазвичай входить в комплект. Проста конструкція іграшки дає дітям великий простір для ігор. Вони з задоволенням влаштовують «стрілялки» в режимі офлайн прямо в своєму будинку!

На другому місці за популярністю - колекційні фігурки рослин і Зомбі з кольорового пластику. Вони не можуть стріляти і нападати на монстрів, зате створюють неповторну атмосферу веселощів і страху. Саме цим і завоювала дітвору різного віку популярна гра.

Третє місце - займають м'які іграшки. Соняшник в горщику з плюшу, Зубастик Чомпер з бархатистою «шкіркою», зубастий монстр складе чудову компанію дитині, захопленій баталіями в стилі Plants vs Zombies!

Зверніть увагу! Від колекційних фігурок дитина не чекає ідеального подібності. Йому важливо, щоб іграшковий персонаж відповідав духу улюбленої гри: виглядав смішним, відчайдушним, трохи божевільним.

Де купити ігрові фігурки з «Рослин проти Зомбі»

Безліч дитячих магазинів продають машинки і красунь ляльок. Не скрізь є такий специфічний товар, як Зомбі і Стріляюча кукурудза. В інтернет-магазині Leva завжди в наявності м'які іграшки та колекційні фігурки з найпопулярніших комп'ютерних ігор. У тому числі кумедні рослини і жахливі Зомбі і іграшки Бравл Старс!

Схожі статті