Як вибрати кращу запускалку для Бейблейд

 • Редактор Лева
 • 04.12.2019
 • 1848

Механічні дзиги не відносять до іграшок, найскладніших за конструкцією. Але грати з ними досить цікаво. Часто поведінка бейблейда на арені залежить від сили запуску і траєкторії руху. Тому гравець дбає не тільки про міцні бейблейди, а й про якісні запускалки. Саме цей інструмент в руках досвідченого блейдера здатний надати бею правильне прискорення, принести довгоочікувану перемогу!

Види і типи запускалок

Виробники товарів для бейблейдінга надають пристроям для запуску різні форми. Він може бути виконаний у вигляді правильного чотирикутника, шестикутника, мати круглу або витягнуту форму. Компанія Хасбро випустила бейблейд Турбо Імператор Форнеус з запускалкою у вигляді риби-акули. А Такара Томі порадувала гравців електронним лаунчером. На ньому сила запуску дзиги представлена ​​в цифрах!


Якісна запускалка безпосередньо впливає на результат бою. Вона надає блейду потрібне прискорення. Саме швидкість дозволяє бею триматися вертикально і виконувати різні трюки.

Запускалки класифікують за формою і конструкцією. Наприклад, в інтернет-магазині Leva представлені наступні пристрої для запуску бейблейдів:

 • на нитці,
 • двосторонні,
 • хомути.

Лаунчер на нитці цінується гравцями за зручність і довжину робочої деталі. Завдяки довгій нитці бейблейд вдається розкрутити з подвоєною швидкістю. А швидкість для дзиги - це велика енергія і міць. Чим швидше він крутиться, тим небезпечніше наближатися до нього суперникам.

Але у такому запуску є і недолік. Нитка може заплутатися або порватися. З цієї точки зору запуск з пластмасовим стрижнем - більш надійний. Найчастіше бейблейди, які продаються разом з ланучером, комплектують саме таким типом запуску.

Лаунчер + додаткові аксесуари

Багато гравців вважають за краще користуватися традиційною двосторонньою запускалкою з довгим і міцним стрижнем. Її корпус може бути зовсім маленьким (зручно носити в кишені) або мати збільшений розмір. Тоді лаунчер нагадує піхви або короткий меч. Такий пристрій не ковзає, надійно лежить в руці.

Додатково виробники запускалок придумали ряд пристосувань:

 • карабін;
 • ручку-тримач;
 • LED логгер.

Карабін створений для зручності тих гравців, яким часто доводиться носити з собою пусковий пристрій. Решта пристосування дозволяють тримати руку в нерухомому положенні під час запуску, відчувати себе більш впевнено.

Як запускалка впливає на результат бою

Beyblade чутливий до сили запуску і положенню на арені. Механізм обертання спрацює ідеально в тому випадку, якщо дзига потрапить ближче до центру (є простір для атак і складних піруетів). При цьому буде володіти необхідною швидкістю і енергією. Інакше бій занадто швидко закінчиться або бейблейд вилетить за межі ігрового поля.

Тому запуск повинен бути:

 • максимально зручним;
 • надійним;
 • з антиковзаючим покриттям і спеціальними виїмками на корпусі;
 • двосторонній (бажано).

Не завжди класний лаунчер - гарантія впевненої перемоги. Але шанси запустити дзигу красиво - значно зростають. Та й beyblade буває з лівостороннім обертанням. Тому зручно мати під рукою двосторонній пристрій, яким можна запустити дзигу будь-якого типу.

Подобається грати з бейблейдами? Тоді величезний спектр запускалок чекає вас в інтернет-магазині Leva. Тут ви підберете для себе максимально комфортне пристосування!

Схожі статті