Фігурки з яких мультиків сьогодні популярні і затребувані у дітвори

  • Редактор Лева
  • 10.02.2020
  • 569

У кожного малюка є улюблений мультфільм, який він просить включати постійно. Дівчата з посмішкою спостерігають за пригодами Рапунцель, Ельзи з «Холодного серця», Вампіріни. Захоплення хлопчиків - «Трансформери», «Бейблейди», «Легенда про Самурая». У дитячій аудиторії до 5 років рекордсмени за популярністю: «Щенячий патруль» (йде 6-й сезон), «Три коти», «Свинка Пеппа», серіал про Лунтика.

Навіщо купувати дітям іграшки з мультфільмів

Діти обожнюють отримувати в подарунок героя «з екрану» у вигляді м'якої іграшки чи колекційної фігурки. Таким чином малюк почуває себе частиною казкової історії. Ще б! Тепер він «володіє» найкрутішим рятувальником - Маршалом або красунею Ельзою з «Холодного серця-2». У дитини з'являється «друг», якому можна довіритися і який ніколи його не залишить.

Іграшки з мультфільмів потрібні дітям через:

  1. самоствердження (я сам вибираю собі друзів);
  2. престижу (всі такими грають);
  3. для рольових постановок (діти люблять копіювати цікаві сценки в домашній обстановці);
  4. колективних ігор (наприклад, шанувальники серіалів Bayblade і Bakugan влаштовують відповідні турніри - для цього потрібні тематичні іграшки).

Звичайно, вибір ігрової фігурки залежить від того, яким мультиком захоплений дитина. Хоча буває і так, що спочатку малюк отримає черепашку Ніндзя або конячку Філлі, а вже потім починає дивитися мультсеріал.


Чого можуть навчити іграшки - персонажі мультфільму

Дитина любить мультфільми за те, що з ними він занурюється в світ фантазії і чарівництва. У мультику можливо те, чого не буває в реальності. Можна спробувати себе в будь-якій ролі (принцеси, вампіра, сніговика, поліцейського). Пережити неймовірні пригоди, познайомитися з унікальними персонажами. А потім «повернутися» в свій затишний будинок до тата й мами.

Для дітей дошкільного віку мультфільм - не вигадана історія, а справжнісінька. Іграшки у вигляді героїв мультсеріалу служать уособленням казкової історії. При цьому іграшковий пес з Paw Patrol або забавне кошеня Коржик виконує кілька ролей:

  • друга (малюк довіряє улюбленому герою);
  • захисника (крихітка бере іграшку з собою в лікарню або в ліжко);
  • трансформації власного «я» (зазвичай діти вибирають в улюбленці персонажа, близького за духом).

Іграшка вчить, як поводитися в тій чи іншій ситуації. Часто мама ставить в приклад свинку Пеппу або плюшевого Лунтика і каже: «Він би так не зробив» або «Вона б вчинила ось так». Таким чином в малюка закладаються навички соціальної відповідальності. Він розуміє, що вчинив погано (добре), і як вести себе в наступний раз.

Якщо ви хочете подарувати ігрові фігурки з мультфільмів своїм дітям, зверніть увагу на асортимент інтернет-магазину Leva. У нас представлені м'які іграшки та колекційні моделі найвідоміших і улюблених мультяшних героїв!

Схожі статті