Як купувати іграшки вигідно за оптовими цінами

  • Редактор Лева
  • 05.04.2020
  • 580

Купувати оптом дешевше. Але сім'я рідко купує за вигідними оптовими цінами іграшки. Навіщо дитині три однакових конструктора і два робота-трансформера? Та й не прийнято в сім'ї економити на хороших якісних іграшках. Адже це безпека і комфорт дитини!

Однак купувати іграшки недорого в Україні - можна. По-перше, є шанс домовитися з іншими батьками про покупку партії по оптовій вартості. По-друге, можна знайти інтернет-магазин з великим асортиментом дитячих товарів. І замовити кілька одиниць з різних категорій: бейблейди, мікрофони, рюкзаки, сквіші і інші м'які іграшки. Це не опт в чистому вигляді, але магазин напевно зробить знижку. Та й за доставку не доведеться платити кілька разів - все прийде в одній посилці!

Для дитячих садків та розвиваючих студій

Іграшки оптом вигідно купувати дитячим дошкільним закладам. Їм необхідні Неокуби, іграшкові фотоапарати, розвиваючі посібники - у великій кількості. Тому оптові ціни - взаємовигідна угода. Простий розрахунок показує: чим більше партія, тим дешевше одна іграшка.

Для батьків вибір «опт або роздріб» не стоїть. Адже ляльок і супергероїв Гуджітсу, як правило, замовляють по одному екземпляру. Перш ніж зробити замовлення поцікавтеся акціями та знижками. Наприклад, в інтернет-магазині «Лева» діє акція на бейблейди і роботи поїзда. При замовленні 2-х бейблейдів третій - дитина отримує в подарунок. Також за вигідною ціною можна придбати Тобота.

Інші способи заощадити

Хороший спосіб купити бажану іграшку дешевше - вибрати вдалий час. Наприклад, в святкові дні можна знайти в інтернет-магазинах багато цікавих пропозицій, отримати радість від економної покупки. Вигідно робити замовлення і під час літніх канікул. Розрахунок показує, що активність покупців в цей період знижується. Шопінг виходить більш вигідним.

Таким чином, у бажаючих купувати за оптовою ціною є кілька шляхів:

  • скористатися акційною пропозицією;
  • об'єднатися з іншими покупцями заради своєї вигоди;
  • замовити ігрову фігурку з колекцій минулих років (істотна різниця в ціні);
  • придбати ігровий набір (велика кількість персонажів автоматично знижує вартість одного екземпляру).

Часто іграшки продаються серіями. Наприклад, воїни Бакугани або іграшки Бравл Старс. Якщо дитина захоплена якимось серіалом, то обов'язково захоче інших персонажів серії. Тому розумний крок - купити весь набір тематичних фігурок, представлених в каталозі. Але малюкові віддавати по одній - з різницею в часі.

Зверніть увагу! Є іграшки, які купувати вигідно навіть в роздріб. Це Монкарт, конструктори, дзиги Інфініті Надо. Така покупка не тільки доставить величезну радість дитині, а й багаторазово виправдає свою ціну.
Схожі статті