Як підвищити активність дитини за допомогою іграшок

  • Редактор Лева
  • 05.04.2020
  • 579

Дитячі ігри розвивають, вчать і бавлять малюка. У дошкільному віці вони здатні замінити друзів. Але ніколи не замінять батьків! Хочете дізнатися про іграшки, в які можна грати разом з дитиною? Інтернет-магазин «Лева» склав добірку кращих спільних ігор. З ними можна провести час весело всією сім'єю!

Дженга

Гра здатна об'єднати за одним столом азартних членів сім'ї. Мета - побудувати високу вежу з елементів неправильної геометричної форми. Хто невдало поставив «цеглинку» і завалив будову - вибуває.

Є й інший варіант цієї гри конструктора. Вежу вже побудували - гравці по черзі забирають елементи. Хто зруйнував будівлю - програв.

Дитяче доміно

Іграшка прекрасно розвиває логіку, увагу, пам'ять. Правила прості. Кожен гравець отримує свій набір карток з картинками. Потім по черзі картки викладають на стіл, поєднуючи картинки.

Увага! У настільної гри є різновид для малюків, які не знають цифр. У цьому випадку на зображенні намальовано 5 яблук, 3 ляльки і т. д. Відмінний спосіб вивчити числа, перераховуючи предмети!

Лото

У традиційній формі лото - набір карток з цифрами і комплект пронумерованих діжок. Є і дитячий різновид гри. Роль цифр в ньому виконують кольорові картинки.

Порада! Якщо граєте з дорослим варіантом лото, доручіть дитині діставати барила. Так вона швидше вивчить цифри.

Конструювання складних моделей

Є великий спектр конструкторів, де необхідна допомога дорослого або 3д ручки. Це набори деталей для створення:

  • іграшкових меблів;
  • моделей автомобілів і літаків;
  • архітектурних споруд.

Особливість об'ємних моделей в тому, що вони вимагають терпіння! Зате прекрасний замок або крейсер, створений своїми руками, стає предметом гордості, згуртовує сімейний колектив.

Магнітна рибалка

Після інтелектуальної діяльності пора взяти в руки вудку! Рибки на магнітах відомі давно. Сьогодні з'явилося безліч різновидів цієї забавної і веселої іграшки. Ця іграшка на магнітах дуже схожа на неокуб.

У якості «рибок» виступають мешканці підводного світу, фігурки тварин, цифри і букви. Причому в комплект виробник зазвичай включає 2 вудки. Щоб дитина і дорослий могли влаштувати змагання. «Рибалка» - ідеальна гра для розвитку координації, вправності, швидкості реакції. Її особливість в тому, що вона підходить для дітей будь-якого віку.

Магнітний конструктор

Набір для конструювання на магнітах розширив можливості по створенню унікальних рукотворних об'єктів. І привернув в сферу конструювання дорослих. Грати з Лего вони не вважають серйозним заняттям. Але з неокубом знайомляться із задоволенням.

Магнітний конструктор складається з великого числа намагнічених елементів невеликого розміру. Теоретично створити з нього можна все що завгодно. Цим магнітні деталі і залучають дорослих. Вся сім'я із задоволенням створює прикраси та цікаві фігурки.

Важливо! Творча діяльність заспокоює нервову систему, зрівнює дітей і батьків. Тут все залежить від фантазії. А вона у дітей багатша, ніж у дорослих!

Бейблейди

Ці іграшки напевно знайомі татам і вже точно відомі дідусям! Раніше вони називалися «дзиги» і розкручувалася вручну на рівній поверхні. Тепер дзига називається бейблейд і запускається за допомогою спеціального пристрою на арені з бортиками.

Бейблейд - захоплююча іграшка. Напевно сподобається чоловічій половині сімейства. Якщо щось в правилах незрозуміло, діти із задоволенням пояснять!

Підведемо підсумки

Звичайно, вибір іграшки залежить від нахилів дитини. Ми перерахували універсальні ігри, корисні для розвитку малюка дошкільного віку. Але є безліч інших цікавих ігрових пристроїв: набори для творчості, трансформери, герої Гуджітсу, роботи Тоботи. Загляньте в інтернет-магазин Leva. Тут ви обов'язково знайдете цікаву гру!

Важливо! Турботливі батьки завжди знайдуть хвилинку, щоб взяти участь в іграх своєї дитини. У таких сім'ях малюк росте з почуттям безпеки і комфорту!
Схожі статті