Wizard Fafnir Ratchet Rise Sen b139 - що очікувати від нової моделі Фафніра Ф5 і що в ньому такого чарівного?

  • Редактор Лева
  • 14.04.2019
  • 1846

Чарівний Фафнір Ф5 - зовсім скоро з'явиться у продажу в Україні! Завдяки нашому інтернет-магазину, Ейс Дрегон вже потрапив в руки нетерплячих гравців. Тепер шанувальники бейблейдінга в Києві та інших українських містах в очікуванні наступної новинки. Її офіційне найменування - beyblade Fafnir Wizard Ratchet Rise Sen B-139 (Чарівний Фафнір). Чи справді він володіє магічними властивостями? Поки ми можемо тільки припустити!

Особливості конструкції Фафнира

Бейблейд - яскравий представник японської винахідливості і практичності. Іграшка має інноваційну будову GT Gachi 4 і складається з 5-ти частин:

  • layer chip (верхній шар);
  • layer weight (розподільник ваги);
  • base (базовий диск);
  • power disk (силове кільце);
  • driver (накінечник).

Драйвер на пружині оснащений широким пластиковим кільцем - гарантія стійкості бейблейда. Крила мають прогумований захист. Дуже вдало, коли доводиться парирувати атаки противника! Силовий шар має вдосконалену конструкцію. Він став більш важким і обзавівся додатковою рамкою. Тепер Чарівний Фафнір Ф5 Візард захищений з усіх боків!

Що стосується дизайну, то він такий же ошатний, незвичайний. 6 магічних шестикутників розташовані симетрично щодо центру. Ймовірно, це і є те місце, де beyblade заповнює свою енергію!

Збирається бейблейд в дуже простий послідовності. Порядок зрозумілий інтуїтивно. Якщо вам все-таки важко розібратися, можна поглянути на схему на оригінальній упаковці або подивитися відео з оглядом новинки!

Як і всі оригінали Такара Томі, Чарівний Фафнір Ф5 - це поєднання красивого дизайну і досконалих силових характеристик. Якість іграшок цього бренду завжди була високою - і залишається таким. Бейблейд представляє тип «витривалість» і на всі 100% виправдовує своє призначення. Важко уявити в аніме Beyblade Burst Gatchi більш витривалий бий!

Де можна замовити Чарівний Фафнір Ф5

Поки цей оригінальний дзига не продається в Україні. Навіть в Японії він з'явиться тільки 27 квітня! Поки ж ви можете залишити заявку в інтернет-магазині «Лева» на блейд Takara Tomy, як тільки він з'явиться на нашому складі. Серіал тільки-тільки вийшов на екрани. В 4-му сезоні нас чекає чимало цікавого і цікавого. Запасайтеся теперпенім, стежте за нашими новинками!

Схожі статті