Як змінилися в 4-му сезоні дизайн і конструкція бейблейд

  • Редактор Лева
  • 04.12.2019
  • 1594

Хлопчики люблять грати з бейблейдами. Популярність цих спритних, перевірених іграшок не слабшає вже кілька років. З ними грають у дворі, будинку і за партою на шкільній перерві.

За свою історію beyblade пережив кілька модифікацій. Дзиги перших сезонів були повністю механічними. Але тепер в їх конструкції відбулися радикальні зміни. З'явився електронний модуль на батарейках!

Цікава історія бейблейдінга.

Бейблейди - іграшки круглої форми, створені на базі дзиги. Вони обертаються за рахунок відцентрової сили, зупиняються при зіткненні або втраті швидкості. Сила, спритність бейблейда і результат бою багато в чому залежать від якості запускалки. Її, як правило, купують окремо.

За рахунок постійного ускладнення конструкції творцям бейблейдів вдавалося поліпшувати показники і продовжувати час обертання дзиги на арені. Спочатку з'явився драйвер на пружині. Він дозволяв блейдам підстрибувати і ухилятися від атак супротивника під час бою. Потім на корпус стали кріпити знімне пластикове кільце. Його можна було «скинути» як непотрібний баласт, збільшити таким чином швидкість і продовжувати рух.


В 4-му сезоні конструкція бейблейдів «берст» кардинально змінилася. На зміну традиційній трикомпонентній структурі прийшли дзиги Gachi, що складаються з 5-ти частин. Така будова корпусу дозволила урізноманітнити дизайн іграшки і надати їй нові силові характеристики:

  • блейди стали важче, їх елементи отримали здатність висуватися під час атаки і «ховатися» під час обертання;
  • в накінечнику була реалізована функція зміни режимів - з захисного на атакуючий;
  • бейблейди отримали можливість обмінюватися чіпами.

Всі ці інновації приводили до того, що гра ставала більш цікавою, яскравою, непередбачуваною. Блейди 4-го покоління стали нагадувати трансформери. Не змінюючи свого зовнішнього вигляду, вони легко міняли свої технічні характеристики. З одним і тим же беєм можна було перемогти beyblade будь-якого типу, просто міняючи налаштування!

Але і на цьому компанії-виробники бейблейдів не зупинилися. Вони шукають нові способи поліпшити показники дзиг та урізноманітнити гру. У 3-му сезоні була створена електронна запускалка. Восени 2019 року компанія Такара Томі випустила на ринок бейблейд з електронним драйвером - Імперіал Драгон Д6. Він представлений в інтернет-магазині "Лева" - на сторінці блейдів 4-го сезону.

Takara Tomy - лідер на ринку бейблейдінга

У світі бейблейдінга тенденції задає японський бренд Такара Томі. Їх дзиги найскладніші, гарні, досконалі. Їх відрізняє бездоганний дизайн і чудову якість. Інженери Takara Tomy постійно придумують нові фішки, ускладнюють і вдосконалюють конструкцію і види бейблейдів. Вони придумали і упровадили:

  • технологію burst ( «вибуху»),
  • додаткове пластикове кільце для захисту блейда від зовнішніх атак,
  • рухливі елементи енергетичного шару і драйвера (для зміни характеристик).

До 4-го сезону всі види дзиг були повністю механічними. Вони збиралися і розбиралися без всяких додаткових пристосувань з пластикових і металевих елементів. В 4-му сезоні з'явилися новаторські бейблейди з електронним драйвером на батарейках. Наприклад, таким накінечником оснащений Імперіал Драгон Д6, оригінал від Такара Томі. Замість дзиґи драйвер нагадує широку «таблетку» з сріблястою окантовкою.

Повний асортимент крутих дзиг з усіма необхідними атрибутами

Новинки від Хасбро і Такара Томі завжди користуються попитом. Тому вони з'являються на нашому сайті одними з перших. Якщо новий бейблейд 4-го сезону ще не представлений в каталозі, значить, він просто не з'явився в офіційному продажі. В такому випадку можна оформити попереднє замовлення і спокійно чекати іграшку!

На жаль, іноді зміни в конструкції призводять до подорожчання бейблейдів. Щоб зберегти вартість дзиг на демократичному рівні, наш магазин співпрацює не тільки зі знаменитими брендами, але і з виробниками бюджетних копій. Вони також представлені в каталозі.

Схожі статті