Бейблейд Хасбро і Такара Томі - яка дзига краще

 • Редактор Лева
 • 04.12.2019
 • 1766

У світі бейблейдінга є дві компанії з незаперечним авторитетом: Hasbro і Takara Tomy. Перша (умовно) представляє Захід, США, друга - Схід (Японію). Порівняємо дзиги двох виробників, щоб дізнатися, який з них краще підійде для Вашої манери гри!

Дві кращих компанії на ринку бейблейдінга - що у них спільного

В першу чергу бейблейди компанії Hasbro і Takara Tomy об'єднує якість. Обидві фірми давно працюють на дитячу аудиторію, приділяють велику увагу питанням безпеки. Дзиги цих брендів:

 • виділяються красивим дизайном і ідеальним складанням;
 • ретельно упаковані;
 • повністю безпечні;
 • виготовлені з ударостійких матеріалів.

Для виробництва фірмових бейблейдів використовують дорогі види пластика. По міцності цей матеріал мало поступається металу. Зате робить іграшку мобільною та легкою! До того ж добре відшліфований пластик пропускає світло. Завдяки цьому енергетичний шар бейблейда виглядає яскравим і ошатним.

Про лідерство брендів говорить той факт, що тільки дзиги Хасбро і Такара Томі допускаються до участі в офіційних турнірах. Вони - безумовні лідери ринку. І з кожним новим сезоном підтверджують свою репутацію!


Такара Томі - творець ідеальних бейблейдів

Назва Takara Tomy в Україні знають майже всі діти. Звичайно, з тих, що захоплені бейблейдінгом! Особливість цієї компанії - в здатності передбачати настрої гравців і постійно дивувати їх.

У багатьох Японія асоціюється з високотехнологічною країною. І бренд Такара Томі активно підтримує репутацію лідера. Їх бейблейди виділяються:

 • ретельною деталізацією,
 • «Розумним» дизайном,
 • оригінальною конструкцією,
 • здатністю до тривалого обертання,
 • новаторськими інженерними рішеннями.

Дзиги Такара Томі завжди «на крок попереду». Бейблейди 3-4-го сезонів мають гнучку конструкцію - їх можна «налаштовувати» на майбутній бій. Міняти характеристики енергетичного кільця і ​​драйвера. Провокувати на вибух ( «берст»). Іноді бейблейди навіть можуть обмінюватися окремими деталями. Такі, наприклад, дзиги 4-го сезону з Гатінко-чіпом: Бушин Ашура, Ейс Драгон, Волтраек Слеш.

Beyblade від Takara Tomy сконструйований таким чином, щоб розвивати максимальну швидкість обертання, не поступатися супернику в силі і витривалості. Всі частини блейда служать спільній меті - довше утриматися на арені.

Єдиний недолік висококласних блейдів від Takara Tomy - ціна. Вона вище, ніж у інших брендів. Вартість оригінальних дзиг пояснюється новими технологіями, бездоганним складанням і турботою про якість.

У відвідувачів нашого сайту завжди є можливість заощадити і купити зі знижкою оригінальні бейблейди за цікавою ціною. Слідкуйте за акціями та розпродажами в інтернет-магазині «Лева»!

Хасбро - практичні бейблейди за оптимальною ціною

Дзиги Hasbro - також гідний вибір досвідченого бейблейдера. Вони міцні, відрізняються якісним виконанням і цікавою конструкцією. Достойно поводяться в бойових умовах, прикрасять будь-яку колекцію.

Beyblade Hasbro здатні подарувати чудовий настрій і захоплюючу гру. Вони також здатні слідувати технології burst - «вибухати» на арені і міняти свої характеристики перед боєм. Хоча остання «фішка» у американських дзиг зустрічається рідше.

Відмінною особливістю Хасбро є QR-код на зворотному боці енергетичного шару. Це додаткова перевага для тих, хто хоче боротися з обраним героєм не тільки на арені, а й у віртуальному просторі.
Підсумки: хто краще - Хасбро або Такара Томі

Інтернет-магазин Leva співпрацює з різними виробниками бейблейдів. На Hasbro і Takara Tomy не буває скарг. Обидва бренди добре дбають про свою репутацію. У них продуманий кожен елемент упаковки, в коробочці обов'язково є інструкція. А сам бейблейд з легкістю витримує кілька сезонів, не втрачаючи привабливого зовнішнього вигляду, сили, спритності, швидкості.

Якщо ви дбаєте про якість і мрієте про цікаву гру, то немає різниці, чий бейблейд купувати. Обидва бренди зарекомендували себе як виробники з бездоганною репутацією і новаторським підходом до своєї продукції. Якщо ви збираєте колекцію, то, звичайно, захочете, щоб у ній були представники двох напрямків!

Пам'ятайте і про те, що перемога залежить не тільки про розкрученості бренду, але і від Вашої власної спритності, вміння, швидкості реакції. Розвивайте в собі якості справжнього бійця. Тоді вам буде все одно, з дзигою якої фірми грати.

Схожі статті