Роботи трансформери з мультфільму Монкарт: де їх купити і як з ними грати.

  • Редактор Лева
  • 27.09.2019
  • 914

Найбільше дітвору захоплюють технічні та мобільні іграшки. Вони сучасно виглядають і легко трансформуються в руках ... або навіть без участі рук! Ви ще не знайомі з героями серіалу Монкарт - прийшов час познайомитися! Чи знайомі? Прийшов час вибрати нового героя. Адже гра ніколи не закінчується!

Це цікаво! Назва «Монкарт» - це поєднання двох слів «монстр» і «карт» (тобто гоночний автомобіль). Роботи Монкарт - трансформери: або монстр перетворюється в машинку або навпаки. Трансформація відбувається за допомогою спеціального запускаючого пристрою у вигляді меча.


Роботи трансформери Монкарт - створені за мотивами улюбленого мультфільму

Серіал Монкарт вийшов в 2017 році, але маленькі глядачі з України побачили його восени 2018-го. Одна серія триває всього 11 хвилин, але вона від першої хвилини до останньої насичена цікавими подіями. Дитячий телевізійний серіал заслужив популярність:

  • захоплюючим динамічним сюжетом,
  • зрозумілими подіями і діалогами;
  • фантастичністю, казковістю;
  • протиборством добрих і злих сил.

Але головне, що в ньому є унікальні машинки роботи! Monkart Race - найцікавіше заняття в королівстві Кормон. Виграти в гонках - мріє кожен!

Особливості іграшок Монкарт: як вони впливають на розвиток дитини

Дитячі анімаційні серіали - невід'ємна частина життя сучасного малюка. Вони вчать розрізняти добро і зло, вибирати друзів, спілкуватися з однолітками. Це не просто кумедні історії, а й рольові сюжети. Вони:

  • розвивають дитину,
  • сприяють її соціалізації,
  • адаптують до сучасного життя.

Події серіалу Монкарт відбуваються у вигаданому королівстві. Але, якщо відволіктися від фентезійного сюжету, тут все «по-справжньому»: дружба і любов, змагання та спорт, обман і зрада. Малюк переживає за вигаданих героїв. Таким чином, він вчиться співпереживати і розуміти почуття інших людей!

Важливо! Під час перегляду мультфільму маленький глядач із задоволенням включається в гру. Для нього вона триває навіть тоді, коли телевізор вимкнений. Ось тоді і стануть в нагоді іграшкові фігурки!

Як купити трансформерів MonKart в Україні

Малюк вдячний батькам за роботів трансформерів Монкарт у вигляді іграшок. Він відчуває себе справжнім повелителем цих сильних і сміливих монстрів. І влаштовує гонки так, як йому підказує фантазія!

Якщо ви купите маляті робота трансформера, йому неодмінно захочеться ще одного. Тому краще вибирати магазин, де представлений повний асортимент бітроідів і мегароідів. Бажано - щоб ціни були не дуже високими, а іграшки - якісними.

У такому випадку варто заглянути в інтернет-магазин «Лева»! Роботи трансформери живуть тут дружно і з нетерпінням чекають маленьких господарів. Тут можна купити Зеро і Кая, Монча і Піксі. І, звичайно, головного героя - бітроіда Драка!

Схожі статті