Хто самий злий трансформер в мультфільмі Монкарт

  • Редактор Лева
  • 22.10.2019
  • 838

Всесвіт Монкарт населяють різноманітні персонажі. Це люди, монстри гоночні машини, добрі й злі чарівники. Всі хлопчики зачаровані бітроідом Драка - він душа цієї фантастичної історії. Проте є в королівстві Кормон і злі персонажі. Вони прагнуть підчинити своїй волі казкову територію!

Раркен - унікальний персонаж мультсеріалу Монкарт

Сьогодні ми познайомимося з мегароідом Раркеном, помічником злого лицаря. Це чудовий зразок робота трансформера! У нього маленька голова, сильні ноги і руки. Він надійний як фігурка-воїн, і володіє великим арсеналом швидкості як автомобіль.

Раркен - уособлення темних сил. Саме тому його дизайн побудований на поєднанні чорного, сріблястого і зеленого. Мегароід схожий на потужну брилу, яку важко зрушити з місця.

Насправді іграшка відрізняється гарною рухливістю і зручним механізмом трансформації. Їй можна надавати різні положення, багаторазово перетворювати в машини і назад.

Важливо! Якщо для повноти гри дитині не вистачає злого мегароіда, Раркен - відмінний вибір. До того ж в інтернет-магазині «Лева» його можна купити за найкращою вартістю!


Особливості конструкції, силові характеристики

Раркен - представник групи мегароідів (хоча монстр у вигляді бітроіда також існує). Його особливість - великий розмір, нестерпний характер, неперевершена фізична сила. У вигляді машини Раркен нагадує бульдозер, в формі ігрової фігурки - громіздкого робота-трансформера з однойменного серіалу.

Фізичні характеристики іграшки:

  • висота фігурки - 16 см,
  • матеріал - протиударний пластик;
  • спосіб трансформації - магнітно-механічний.

Трансформується Раркен, як всі мегароіди, за допомогою магнітних деталей. Маленька машина з водієм заїжджає в більшу, і обидва автомобілі перетворюються в гігантського робота.

Це цікаво! В історії серіалу монстр неодноразово перемагав бітроіда Драку і його друзів (Лео, Монча, Зеро). Проте і сам зазнавав поразки від інших монстрів. Структура його мускулатури робить його сильнішим за всіх. Але ж головне - це друзі. Їх у помічника злого лицаря немає.

Раркен - бітроід або мегароід?

Батьки прагнуть купувати дітям позитивних і світлих персонажів. Але для захоплюючих битв дітворі необхідні представники темних сил. Тоді гра стає багатогранною і набагато цікавішою!

Але кого купити - бітроіда або мегароіда? Це залежить від схильностей дитини. Якщо малюк любить влаштовувати гонки, скоріш за все, йому підійде швидкий, невеликий за розміром бітроід. Якщо цікавиться великими трансформерами, тоді непідробний інтерес викличе гігант мегароід. Він майже в 2 рази вище бітроіда і наділений більшою фізичною силою.

Зверніть увагу! В каталозі у «Леви» Раркен представлений в двох варіантах: як мегароід і як бітроід. Раркен-бітроід менший за розміром і складається з 3-х частин: меча і двох машинок.
Схожі статті