Beyblade Venom Diabolos Vanguard Bullet - чим особлива нова модель.

  • Редактор Лева
  • 18.07.2019
  • 1946

У каталозі інтернет-магазину «Лева» - нове надходження! Ще одна новинка від Такара Томі - Веном Діаборос (іноді перекладають як Веном Діаболос). Дуже цікавий екземпляр з оригінальним дизайном і складною конструкцією.

Хто придумав такий незвичайний бейблейд? Звичайно, компанія Такара Томі! Вона випускає найцікавіші іграшки з точки зору дизайну і найскладніші дзиги з точки зору конструкції.


Нова будова Gatinko Layer System.

Екіпірування бейблейда 4-го сезону вражає уяву. Всі вже знають, що дзиги останнього покоління - пяткомпонентні. Крім того, у багатьох моделей є в комплекті запасні частини і змінні елементи. Наприклад, у Веном Діабороса два різних базових шари:

  • правобічний (сірого кольору з темно-червоними вставками, зроблений з металу);
  • лівобічний (білий, з міцного пластику).

Обидва шари оснащені сильними атакуючими лезами мають із зворотного боку фірмове маркування GT. Це гарантія якості та оригінальності бея. Є й відмінності - у атакуючих елементів на двох кільцях різне розташування. І називаються вони по-різному: темний - Erase, світлий - Venom.

Перерахуємо інші елементи бейблейда:

  • шестикутний силовий диск Vanguard;
  • накінечник Bullet;
  • ошатний яскравий чіп Diaboros, оснащений механізмом блокування.

Зверніть увагу! Лопаті у силового кільця розташовані під кутом. Така особливість збільшує балансуючі і захисні якості бейблейда, дозволяє йому утримувати рівновагу за рахунок вихрових потоків. Скажімо кілька слів і про переваги нового драйвера. Він здатний ділитися на дві частини. Накінечник іноді відділяється під час бою і додатково атакує блейд суперника. Незвично і видовищно!

Де замовити новинку в Україні.

Веном Діаборос (в англійському варіанті - Venom Diaboros) - це бей, створений для того, щоб дивувати. Хто бачив цю дзигу на відео презентації, розуміє всю міць його атакуючого потенціалу. Відмінний бейблейд для битви з такими «монстрами», як Пегас, Бушин Ашура, Лорд Спрайзен с6.

Якість іграшки виправдовує її вартість на всі 100%. Адже це оригінальна продукція відомого і улюбленого в Україні бренду. Запрошуємо купити новинку і спробувати її в битві. Впевнені: її тестування в реальних умовах відкриє вам чимало сюрпризів!

Схожі статті