Бейблейд Веном Діаболос Ірейз дзига (Venom Debolos Erase)

 • 185 грн

 • 231 грн

 • В наявності
 • Вже продано: >20 шт.

Характеристики

Сезон 4 сезон
Тип запуску Двусторонній запуск
Стать Хлопчик
Персонаж Діаболос
Вік з 3 років
Виробник: Flame
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на карту Приват24
 • Оплата на карту Монобанк
 • Доставляємо дитячі товари в усі регіони України.
 • Доставку товарів здійснюємо такими транспортними компаніями:
  - Новая Пошта (вартість доставки від 35 грн)
 • Обмін та поверннення товару на протязі 14 днів з моменту покупки

Опис - Бейблейд Веном Діаболос Ірейз дзига (Venom Debolos Erase)

Бейблейд Веном Діаболос дійсно є нестандартною моделлю, і покликаний створити серйозну конкуренцію іншим сильним беям. Власник цього бея - Дельта Акане. Він з'являвся епізодично, починаючи з першої серії мультфільму «Beyblade Burst Gachi».

Основні особливості Діаболос:

 • тип битви: баланс;
 • гатінко чіп (Gatinko Chip): Diabolos;
 • базовий шар: Веном (Venom) і Ірейз (Erase);
 • артикул на упаковці: B-145;
 • структура: Gatinko Layer System;
 • оригінальна назва: beyblade Venom Erase Diabolos Vanguard Bullet Takara Tomy.

Перша інформація про цю нову модель з'явилася на сторінках японського журналу коміксів Корокоро. Історично склалося, що цей бей називають неправильно, називаючи «Діаборос», але виходячи з його американського назви «Debolos» ми вважаємо правильніше було б його називати «Діаболос». Давайте розглянемо цей незвичайний бейблейд детальніше.

Повна комплектація бейблейда.

Правосторонній базовий шар Venom має подвійну вісь симетрії в темному чорному кольорі з червоними вставками. Оснащений досить таки агресивними крилами, які при правильному запуску практично моментально здатні розгромити суперника на частини, і беручи до уваги той факт, що бей балансуючого типу, від нього буде дуже складно втекти.

Лівосторонній базовий шар Ірейз має 5 виступаючих крил. Вони розташовані по корпусу відносно симетрично, що дозволяє правильно розподілити вагу по зовнішній рамці, посилюючи при цьому ударну міць. На ньому домінує білий колір і менш підходить темний гатінко чіп по дизайну.

Гатінко чіп схований разом з обважнювачем і є універсальним, так як дозволяє запускати бейблейд Веном Діаболос Д5 в обидві сторони. Це абсолютно нове технічне рішення для беїв 4-го сезону. На аватарі можна легко розглянути казкового дракона з зеленими очима.

Силовой диск Венгард (Venguard) розроблений спеціально під цю модель. Оснащений як металевими, так і пластиковими елементами, і надійно зістиковано металевими заклепками. Пластикова частина диска має 6 симетричних виступів, розташованих під певним кутом до основи, що значно збільшує ступінь балансу бейблейда Веном Діаболос Д5 на арені, а також гарантує додатковий захист від атак суперника.

Драйвер буллет від дзиги Діаболос (Bullet) також своєрідний і містить в собі декілька трюків, дуже вже не приємних для суперника. Накінечник може відділятися від основи корпусу і вдарити суперника. Це дуже схоже на стиль ведення бою Дед Фенікса, у якого вилітала рамка. Можна також самостійно від'єднати накінечник драйвера, натиснувши на нього. Також вбудовано додаткове металеве кільце, що дозволяє Веном Діаболос (Ерейз Діаборосу) тримати рівновагу і не завалюватися.

Комплектація бейблейда має такий же двосторонній подовжений запуск як і у Ейс Драгон, тільки червоного кольору під дизайн блейда. Він дозволяє запускати бей як в ліву (Ірейз) так і праву (Venom) сторону. Пускач дуже потужний і здатний надати максимально можливе обертання за рахунок подовженого пластикового шнура. Це перша комплектація зі зміною типу обертання і новою структурою шарів. Тепер їх не 5, а 4, так як Гатінко Чіп сховано.

Відгуків (51)

ban_lisiy_grrh 13.08.2020

А у в комплекте с ним идёт и левосторонняя база?

Лева - детские игрушки

комплектация как на фото

Богдан мастер 28.07.2020

Многие заказывали и я закажу, уверен вам будет прекрасно

Даниель 20.06.2020

Сколько будет стоить доставка в Дубове?

Даниель 20.06.2020

Я ещё не заказывал но у меня есть вопрос можно ли он на новую почту в Дубове я живу можно туда доставляет когда закожу или нет и ещё один вопрос а можно они доставлять домой но когда закажу или нет только на почту или можна и домой и сколько платить за доставку но когда закажу!

Влад 08.06.2020

Я хочу спросить а до Стрия скоко ехать будет?

Оцінка товару

Схожі товари

Інші товари цього бренду