Всі секрети бітроіда Лео з серіалу Монкарт

  • Редактор Лева
  • 16.10.2019
  • 861

Роботи трансформери - не обов'язково грізні гіганти з лазерною гарматою і плутонієвими боєголовками. Це можуть бути маленькі симпатичні бітроіди. Фігурки з серіалу Монкарт перетворюються в машини не заради битв - заради гонок. Вони борються не на полі бою, а на гоночній трасі!

Увага! Один з найяскравіших персонажів корейського мультфільму Monkart - бітроід Лео. Він з'являється в 3-й серії, стає вірним другом дракону Драка і хлопчику Джину. Головна зброя Лео - холод. Він може просто заморозити супротивника!


Для якого віку призначена іграшка

З великими трансформерами - цікаво дітям 5-7 років і старше. Що ж робити малюкам, які ще не можуть освоїти складний алгоритм трансформації? Для них і придумали бітроідів. Висота повної фігурки робота - 10 см, розмір машинки - 7 см. Дуже зручно для дитячих рук!

Бітроід Лео - лицар для вашої дитини

Колір і дизайн

Іграшка зроблена з пластику. Дивує її точна подібність з персонажем з серіалу. Дитина, яка бачив мультфільм, легко впізнає Лео по вертикальній «гриві»  і яскраво-блакитному забарвленню. Лео бере участь у багатьох подіях, що відбуваються в казковому королівстві Кормон. Бітроід схожий на свого друга Драка, але відрізняється «холодним» синім кольором і більш поступливим характером.

Особливості конструкції

Бітроід Лео - це дві невеликих гоночних машини. Вони володіють повним функціоналом автомобіля - можна грати ними в звичайні гонки. Але якщо у вас в руках є «чарівний» меч, з його допомогою ви легко перетворите дві машини - в робота. Для цього:

  • маємо меч позаду великої машини (з мордочкою звіра);
  • ставимо на нього маленьку машинку з головою робота (monkart);
  • натискаємо на кнопку.

Спрацьовує пусковий механізм, і машини з'єднуються в симпатичного робота. Він може брати участь в боях у вигляді бойової фігурки, використовуючи той самий меч, який був пусковим пристроєм!

Гарантії якості

Оригінальний трансформер бітроід Лео - це якісна фігурка з ударостійкого гладкого пластика. Імовірність випадково пошкодити корпус дорівнює нулю. Руки і ноги робота з'єднані надійними шарнірами. Вони забезпечують іграшці хорошу функціональність і рухливість. Сила вбудованих магнітів - гарантує миттєву швидкість трансформації.

Якщо вашому малюку подобається бітроід Лео, ви знайдете в інтернет-магазині «Лева» кілька варіантів фігурки. В наявності оригінальний набір від Monkart, а також стильна бюджетна копія. Обидва варіанти укомплектовані картами і запуском-мечем.

Схожі статті