Десептикони проти Автоботів:хто краще?

  • Редактор Лева
  • 09.08.2019
  • 2177

Вигаданий Всесвіт з численною кількістю трансформерів - це основне місце дії численних коміксів, фільмів і мультфільмів. Існує дуже багато різних сюжетів. У будь-якій ситуації, робот-трансформер, як і людина може бути не тільки злим, але і добрим. Це могутні роботи, які здатні трансформуватися в найбільш різноманітні машини, а також техніку. Не виключаються вантажівки, літаки і вертольоти.


Чим відрізняються Десептікони від Автоботів?

Автоботи - це найдобріші істоти з колекції transformers, які не схильні до проявів всіляких видів агресії. Незалежно від цього, саме цей бій все-таки саме ведеться постійно. А основним противником є ​​десептикон. Війна ведеться під назвою Кібертрон. Це також своєрідний робот, який знаходиться на чолі всіх існуючих трансформерів. Це справжнісінький лідер.

Природно, існують і інші не менш важливі відмінності. Десептікони є агресивними і злими істотами. У перекладі назва означає робота-обманщика. Хоча, одночасно з цим, істоти вважають, що їх самих обдурили. А зробили це саме автоботи. Десептікони і автоботи відрізняються і власними оригінальними емблемами. У друге - це людське стилізоване обличчя. А ось перші володіють емблемою, яка були стилізована під голову лисиці. Чергове відмінність полягає і в самому розквіті очей. Добрі істоти мають синіми очима, а злі, - навпаки, червоними.

Який конструкцією мають трансформери?

Трансформери відрізняються і власними конструктивними характеристиками. У будь-якій ситуації, така іграшка має чудову можливість - це швидка зміна власної конструкції. Деякі трансформери можуть перетворюватися в найрізноманітніші машини. Вони містять кабіни з місткістю для двох чоловік. Іграшка без проблем може змінювати власну форму. Все безпосередньо залежить від обраної моделі. Велика частина трансформерів відповідає моделі будови людини. У будь-якій ситуації, ніж більш складної виявиться конструкція, тим значно дорожче обійдеться сама іграшка.

У продажу представлені і найнесподіваніші варіації. З однієї єдиної іграшки можна отримати 2 або навіть 3 Тут найчастіше відсутні всілякі дрібні деталі. А для перетворення, немає потреби розбирати виріб. У будь-якій ситуації, гра з трасформери здатна захопити будь-яку дитину дійсно на тривалий період часу.

Яку іграшку краще придбати для дитини?

При підборі іграшки спочатку варто враховувати особисті уподобання кожної взятогї окремо дитини. Малюк повинен визначитися з тим, на якій стороні він буде перебувати - на злій чи добрій. Самі іграшки відрізняються не тільки своїм виглядом, але і варіантами трансформації. Відмінності є і в силі. А ось очі можуть бути, як червоними, так і синіми. Великою популярністю останнім часом користується і така іграшка, як Оптимус Прайм. Він очолює справжнісіньку армію автоботів. Мегатрон вважається лідером злого боку.

Схожі статті