Вибрати трансформер для дитини просто, якщо правильно поставити завдання!

 • Редактор Лева
 • 16.10.2019
 • 776
Трансформер - це іграшка з великою кількістю корисних функцій. Вона розвиває фантазію, спостережливість, дрібну моторику, пам'ять. Конструкція робота наочно демонструє принципи фізики та механіки, вчить терпінню і посидючості.

Трансформери класифікують:

 • по виду транспортного засобу (вантажівка, легкове авто, ракета, літак);
 • за способом трансформації (механічна, ручна, магнітна, електронна);
 • за назвою мультфільму, в якому мешкає даний персонаж.

Якщо дитина захоплена фільмом «Бетмен», то з великою ймовірністю йому сподобається однойменний трансформер. А шанувальник Людини-павука із задоволенням прийме в дар іграшкового Спайдермена.

Це цікаво! Трансформерами прийнято називати фігурки роботів, здатних перетворитися в транспортний засіб. Однак коло схильних до трансформації іграшок постійно розширюється. Сьогодні роботи перетворюються в динозаврів, птахів, комах.


Механічний або електронний?

Найбільш дорогі електронні іграшки - найменше корисні дитині. Малюк не відчуває себе господарем таких роботів - адже вони все роблять самі. Набагато корисніше возитися з механічним динозавром, який раптом перетворюється в фігурку воїна. Або з кажаном, що трансформується в кабіну вантажівки.

При цьому в іграшці може бути електронний модуль. Але він виконує допоміжну функцію. Наприклад, у робота Бамблбі Camaro є звукове та світловий супровід як і у Оптимуса. Але трансформація - виконується вручну.

Прекрасним варіантом для дитини стали роботи Монкарт (бітроіди і мегароіди). У них виробник поєднав ручний і магнітний варіанти перетворення фігурки. У первісному стані ігрова модель представлена ​​двома машинками (маленькою і великою). Коли маленька машина заїжджає в більшу, трансформація відбувається автоматично: два автомобіля перетворюються в робота. А ось зворотне перетворення відбувається вручну.

До 5-ти або старше?

Раніше трансформери рекомендували для хлопців старше 5-ти років (деякі моделі - з 6-7 років). Але сьогодні діти розвиваються більш активно. Назвати точний вік, коли дитина зацікавиться іграшковим роботом, важко. Це може статися після 3-х років.

Прийнято вважати, що трансформери - для хлопчиків. Однак жорстких обмежень немає. Дівчинку цілком можуть зацікавити чудеса трансформації. Наприклад, товариський і доброзичливий робот Бамблбі, герой однойменного фільму, подружився саме з дівчинкою!

Увага! Чим старша дитина, тим складніша техніка її цікавить Якщо сфера інтересів малюка - легкові автомобілі, то дитина постарше цікавиться вантажівками і будівельними спецмашинами.

Алгоритм підбору трансформера

Таким чином, якщо батьки вперше купують трансформер, можна порекомендувати наступний алгоритм:

 • Зверніть увагу, які мультсеріали дивиться дитина. Якщо це «Transformers», «Monkart», «Batman», «Spider-Man», варто придивитися до іграшок відповідного типу.
 • Якщо в словниковому запасі у хлопчика з'явилися слова «мегатроід», «бітроід», «Бетмен», «мекард», значить, мова йде про трансформерів.
 • Якщо малюк любить конструювати, збирати-розбирати, заглядати всередину механізмам - час іти за трансформується фігуркою.
 • Дитина цікавиться зброєю, космічними технологіями? Тоді автобот стане для нього наочним посібником по новим типам озброєння!
Важливо! Важко встежити за фантазією своєї дитину. Тому бажано перед покупкою трансформера радитись з малюком. Він сам розповість Вам, яку іграшку хотів би придбати. І ви не витратите гроші даремно.
Як знайти трансформер хорошої якості

Всі батьки хочуть купувати своїм дітям іграшки з якісною збіркою. Трансформери - не виняток. Але як визначити, не розкриваючи коробки, чи якісний робот? Доставить він дитині задоволення або принесе розчарування? Інтернет-магазин «Лева» може дати кілька порад:

 • не шкодуйте грошей на покупку оригінальних трансформерів відомих брендів;
 • звертайте увагу на зовнішній вигляд упаковки: вона повинна бути зроблена якісно, ​​містити необхідне маркування та корисну інформацію;
 • уточнюйте характеристики фігурки (що вона вміє робити);
 • співпрацюйте з перевіреними магазинами, які спеціалізуються на продажу іграшок.

Що стосується матеріалів, то великі трансформери роблять з міцного, стійкого до ударів і тиску пластика. Маленькі фігурки можуть містити металеві деталі, але вони менш цікаві дитині. Функціональність робота залежить безпосередньо не від матеріалу, а від рухливості фігурки (здатності рухати головою, руками і ногами). Її, в свою чергу, забезпечують надійні кріпильні елементи, які важко побачити, не зламавши іграшку.

Схожі статті