Чек-лист на вибір робота-трансформера

 • Редактор Лева
 • 09.08.2019
 • 952

Трансформер - це відома і поширена іграшка. Сучасне покоління роботів змітає всі існуючі шаблони, а також численні стандарти. Це не просто якась звичайна іграшка, яка може рухати різними частинами. Тут мова йде про програмованих та інтерактивних роботах.

Роботи-трансформери - найпопулярніша іграшка сучасності!

Робот-трансформер - це найбільш впізнавана іграшка останнього часу. Вона обов'язково сподобається кожному хлопчику, починаючи з 3 років. Головний принцип трансформації полягає в можливості перетворення людиноподібного кіборга в самий справжній літак, машину або інші види техніки.

Трансформери останнього покоління змінюють власний вигляд з використанням кнопки, яка є на корпусі. Можливе застосування і спеціального радіокерованого механізму. Іграшка може перетворитися в ракету, воїна або в машину. Вона може пересуватися, видавати різні звуки, а також просто світитися. Великою популярністю користується, як трансформер Hasbro, так і Takara Tomy. Всіх серій цієї іграшки властиві і власні індивідуальні характеристики - як автоботам так і десептиконам. Вони володіють і своїми численними перевагами.


Як вибрати робота-трансформера?

До підбору робота-трансформера рекомендується підходити відповідально і максимально уважно. Природно, в першу чергу рекомендується враховувати не саму вартість продукції. Хоча, вона сама часто грає, як то кажуть, не останню роль. Особливу увагу при підборі іграшки, варто звернути і на персональні переваги самої дитини. Важливими пунктами є і такі особливості:

 • Основні характеристики трансформерів. Вони виготовляються з самих різних матеріалів. В основі може перебувати, як метал, так і не менш поширений пластик. Відрізняється і сам колір очей.
 • Різновиди трансформерів. У продажу представлено багато видів такої продукції. Але, в будь-якій ситуації, всіх їх прийнято розділяти тільки на дві основі категорії, ті, які знаходяться на стороні добра, а також ті, що вважаються дуже злими. Природно, одні захищають людей, а ось другі навпаки, намагаються знищити весь світ і саме людство.
 • Конструкція трансформерів. Вона є особливою. Великою популярністю користуються і моделі зі складною конструкцією. У будь-якій ситуації, іграшці властиво наявність згинання, а також перетворення. Сам цикл перетворення є досить швидким. Немає потреби в здійсненні такої дії, як попередня розбирання вироби.

У будь-якій ситуації, перед придбанням такої іграшки, настійно рекомендується ознайомитися зі спеціальним чек-листом. Підбираючи іграшка, особливо з подібною величезною функціональністю, особливу увагу рекомендується звернути на наступні досить важливі моменти:

Сертифікат якості продукції. Виріб вважається досить дорогим. Тому воно в обов'язковому порядку повинно мати і відповідною гарантією від виробника. Не обходиться і без наявності спеціального сертифікату якості.

 • Зовнішній вигляд виробу. Робот повинен бути акуратно зібраним і бути досить міцним. Всі шарніри повинні знаходитися в максимально надійному закріпленому варіанті. Ні в якому разі на корпусі не повинна бути присутнім облізла фарба, а також численні подряпини. Всі електричні приводи повинні бути добре захищені.
 • Розмір. Не варто купувати маленькій дитині громіздку і величезну іграшку. З таким функціональним і великим виробом йому буде дуже важко справлятися. Не виключається і поломка внаслідок постійних падінь. Відмінним вибором виявиться ергономічна модель, яка характеризується присутністю середнього розміру. З нею маленькій дитині буде значно зручніше грати.
 • Звук і світло. Це функціональні можливості повинні виявитися помірно гучними, а також помірно яскравими. Все це не повинно налякати маленьку дитину. Безпосередньо перед початком самої гри краще налаштувати освітлення, а також сам звук. Краще все виставити на мінімум. При наявності необхідності все це завжди можна збільшити.
 • Управління. Іграшки без проблем можуть працювати і від пульта. Це відбувається, як з використанням інфрачервоного управління, так і на радіочастотах. Природно, не виключаються й інші сучасні варіанти.
 • Заряд. Перед придбанням вподобаної моделі настійно рекомендується уточнити і те, скільки робот зможе пропрацювати без додаткової підзарядки. Якщо цей період вважається дуже маленьким, тоді виріб є нефункціональним. Краще віддати перевагу тій моделі, яка може подавати сигнали про зниження заряду.

Купівля оригінальних роботів-трансформерів від Leva - найкраще рішення!

У продажу представлений великий асортимент найрізноманітніших трансформерів і діноботів. Вся продукція відповідає сучасним стандартам якості і має відповідні сертифікати. В асортименті є всілякі роботи, які відрізняються не тільки

Схожі статті