Що очікувати від Бейблейд Ейс Драгон і який він цей Дракон?

  • Редактор Лева
  • 10.04.2019
  • 1289

Пропонуємо Вашій увазі головний персонаж 4-го сезону - бейблейд Ейс Драгон. Потужний, сильний, агресивний бей вривається на арену, як справжній дракон, змітаючи все на своєму шляху. Його особливість - пятікомпонетна будова і два додаткових знімних кільця для енергетичного шару. Купуючи один такий блейд, ви купуєте відразу три!

Особливості конструкції бейблейда

Протягом 2018 року дизайнери Такара Томі працювали над новою серією іграшок. В результаті на світ з'явилися повністю інноваційні бейблейди. У них не тільки оригінальний дизайн. Змінилася повністю вся конструкція!

Бейблейд Ейс Драгон - п'ятикомпонентної будови складається з:

  • layer chip (верхнього шару-аватарки);
  • layer weight (розподільника ваги);
  • base (бази, на якій встановлюються інші елементи);
  • power disk (силового диска);
  • driver (накінечника).

Крім того, у beyblade дві додаткові бази для енергетичного шару. Вони представляють тип «витривалість» (чорний) і «захист» (червоний). Підставляючи їх в енергетичне кільце, можна повністю змінити характеристики блейда! Він може атакувати, захищати, тримати баланс. Таким чином в упаковці не один бейблейд, а відразу три!

Примітка! У новій серії тільки у Ейс Дрегон є фірмовий лаунчер. Решта беїв можна купити без запускача.

Особливості дизайну Ейс Драгон

Оригінальні іграшки від Takara Tomy завжди відрізнялися вишуканим дизайном. Beyblade Ace Dragon тільки підтверджує загальне правило! Білий повітряний енергетичний шар символізує легкість запуску і обертання. Червоний колір на складених мечах - небезпека. Золотисте обрамлення - перевага і хоробрість.

У центрі верхнього шару синя - голова хижого дракона. Він готовий до стрімкого польоту! Також на аватарке ми бачимо 3 магічних шестикутника. Це головна прикраса чіпа - шару, що розподіляє вагу. Він представлений металевою деталлю у вигляді вісімки. Символ того, що beyblade пов'язаний зі світом магічних і таємничих обрядів!

А що ж з комплектацією

Гарний стильний бей стане справжнім подарунком шанувальникам бейблейдінга. Новинку чекають з нетерпінням в усьому світі. У квітні виходить на екрани 4-й сезон серіалу Beyblade Burst GT. У ньому багато нових героїв і сюжетних ліній! Так, відомо, що Ейс Драгон належить герою по імені Драм На кір (Dram Koryu).

Ace Dragon став першим бейблейдом з нової серії, який потрапить в руки покупців. Вже зараз інтернет-магазин Leva приймає на нього попередні замовлення. За рахунок додаткової комплектації вартість іграшки дорожче, ніж у Волтраека В6 і Бушин Ашури. Зате цей бей - справжній трансформер. Підставляючи різні енергетичні кільця, можна змінювати колір дзиги, дизайн і характеристики!

Тільки для покупців інтернет-магазину «Лева»!

У Ейс Дрегон є один секрет. В Україні його назву перекладають як «Крижаний Дракон» (від слова ice - холодний). Насправді назва бейблейда - Ace Dragon. У слова «ace» є кілька значень. Найбільш вдалий - це «лідер», «головний». Дзига покликаний захопити лідерство в новому сезоні!

Хочете стати володарем мега крутого блейда, робіть замовлення на нашому сайті. Це найкраще місце для покупки оригінальних блейдів. Гарантуємо якість кожного примірника і оперативну доставку в будь-який регіон!

Схожі статті