Проведення ігор з ареною і без неї - порівняємо плюси і мінуси

 • Редактор Лева
 • 04.12.2019
 • 788

Дитячий бейблейдінг - захоплююча гра з простими правилами і мінімумом екіпіровки. По суті, арена - не обов'язковий атрибут гри. Влаштовувати битви можна на будь-якому рівному майданчику - як на вулиці, так і в приміщенні.

Але досвідчені блейдери все-таки вважають за краще купити арену і проводити ігри на спеціалізованому майданчику. Навіщо вона потрібна:

 1. Для безпеки. На великій швидкості бейблейд може вилетіти за межі поля і травмувати гравців.
 2. Для досягнення максимальної швидкості обертання. Поверхня столу або парти погано пристосована для проведення ігор. Поле арени. Матеріал, з якого зроблена арена, добре відшліфований і створює мінімальне тертя.
 3. Для зручності. Арена оснащена спеціальними бортиками. Також на ній є пази і поглиблення, куди зручно поміщати дзиги і елементи їх екіпіровки під час гри.

Крім того, арена як додатковий атрибут може служити місцем для зберігання бейблейдів, запускалок і своєрідним кейсом для їх транспортування. Якщо ви знімаєте відео для друзів, вам також не обійтися без компактної арени певного розміру. Вона обмежує траєкторію бейблейдів і безпосередньо впливає на тривалість гри, роблячи її більш видовищною.


Як вибрати арену для бейблейдів: поради експертів

Щоб підібрати арену, не потрібно спеціальних знань. Досить зайти на спеціалізований сайт з продажу бейблейдів і подивитися представлений асортимент. Арену вибирають:

 • за кольором (тут немає ніяких рекомендацій, вибір залежить від особистих переваг);
 • формі (квадратна, кругла, овальна);
 • розміром (велика і маленька);
 • якості (для домашніх ігор підійде проста з бортиками, для активних боїв краще купити арену з підвищеним функціоналом);
 • бренду (фірмовий атрибут довше прослужить, дозволить бейблейдам проявити свої найкращі якості);
 • матеріалу (зазвичай арену роблять із пластику - він може бути тонким і товстим);
 • вартості (завжди є можливість заощадити і придбати бюджетний примірник).

Гра з ареною буде більш видовищною і абсолютно безпечною. Цей елемент екіпіровки дозволяє не тільки збільшити тривалість обертання дзиг, а й впливає на дотримання правил. Адже у фірмових арен чітко розмежована територія: ігрове поле відокремлене від допоміжної території чіткими лініями. Легко встановити, чий блейд покинув майданчик.

Арени в інтернет-магазин "Лева" - грайте і вигравайте в зручному форматі!

Як правило, бейблейди продають разом з запускалками. Але арена для бейблейдінга не входить в комплект. Ви легко можете виправити ситуацію, вибравши відповідний варіант в інтернет-магазині «Лева». Наші арени зручні, красиві, міцні і недорогі. Також зверніть увагу на набори бейблейдів які, представлені в нашому каталозі. У деяких з них спеціалізований майданчик з бортиками входить в комплект!

Схожі статті