Всі секрети Бейблейду Ейс Драгон - головної новинки 4-го сезону!

  • Редактор Лева
  • 10.04.2019
  • 1064

В 4-му сезоні змінився головний герой серіалу Beyblade Burst. На Зміну Айге Акаба прийшов новий персонаж - Драм Крю. Поки про нового героя відомо дуже мало! Можливо, якісь секрети нам повідає його бейблейд Ейс Драгон? Давайте знайомитися!

Особливості дизайну бейблейда

Енергетичний шар нового блейда нагадує уламок льоду. Здається, що пластиковий корпус молочно-білого кольору втиканий гострими крижаними зубчиками, пофарбованими в червоний і жовтий кольори. Завдяки такому дизайну і англійському слову «аce» в назві, ім'я нового beyblade перекладають як «крижаний дракон».

Чи справедлива ця назва? Частково - так, через схожість дзиги з крихітним айсбергом. Однак переклад слова «аce» як «лід» помилково! Набагато логічніше перевести слово «ейс» як «ас» - передовий, кращий, головний. Ейс Драгон - це флагман нового сезону! Подібний факт і відображений в назві.

Нюанси конструкції

Якщо ви звикли, що дзиги 3-го сезону трикомпонентні, то тепер з цифри 3 доведеться «переключитися» відразу на 5! У новій іграшки п'ять складових частин, і всі вони зазнали серйозної модифікації.

Енергетичний шар

Ейс Драгон фото 1В 4-му сезоні ошатне кільце з аватарки теж стало збірним. Воно складається з:

  • базового шару;
  • металевої деталі обважувача;
  • верхнього пластикового кілечка аватара.

Базовий шар найважчий і великий. До нього кріпиться металева рамка, що нагадує «вісімку». Зверху надівається аватар (синя голова дракона з жовтими вставками).

Силовий диск

Так званий power disk зберіг свої функції, але трохи змінив дизайн. Силовий диск №5 практично круглої форми оснащений кольоровою пластиковою рамкою. Вона обертається!

Драйвер

Справжнє чудо техніки у нового Дракона - це накінечник. Із зовнішнього боку драйвер нагадує розкриту сріблясту парасольку з яскраво-синьою «зірочкою» в центрі. Широкий, потужний і стійкий, він перешкоджає перекидання бея, в якій би складній ситуації той не опинився!

Головний секрет бейблейда Ейс Драгон

Пам'ятаєте казку про триголового дракона? Ймовірно, в японській міфології теж є подібний персонаж. Тому що у Ace Dragon три змінні частини: «крижана», вогненно-червона, чорна! Всі три - поєднуються з іншими частинами і є взаємозамінними.

Базові шари у beyblade розрізняються не тільки за кольором, але і за своїми характеристиками. Чорне кільце - ідеально симетричної форми. 6 виступаючих зубчиків допомагають блейду тримати баланс між швидкістю і стійкістю. А ось червоне кільце практично кругле, з гладкими краями - з ним бей зможе відмінно захищатися!

Деякі вважають, що три енергетичних шари, намальовані на упаковці, - це Random Booster (набір з випадковим вибором). Тобто попадеться тільки один варіант з трьох. Але це не так! Будь-який покупець Ейс Драгон отримає в коробочці всі 3 варіанти енергетичного шару. Подарунок до нового сезону від Takara Tomy. Плюс фірмовий лаунчер!

Як новий beyblade показав себе в битвах

Ейс Драгон - досконалий бейблейд. Красива іграшка для битв. При тестуванні бей показав себе з кращого боку. Він виграв битви у Спрайзена С5, Вайз Леопард і Повітряного Лицаря. А ось з Ахіллесом була практично нічия.

Заради справедливості, варто зауважити, що суперники теж показали себе в битві як витривалі бійці і не менше хвилини оберталися на арені. Але у нового бея запас міцності і витривалості виявився більше. Тому він і взяв головний приз!

Де ж купити оригінальний блейд за доступною ціною? Якщо ви живете в Україні, кращий варіант - зробити замовлення в інтернет-магазині Leva. Ми оперативно завозимо новинки, працюємо з оригінальною, якісною продукцією для дітей. Доставимо іграшку в будь-який регіон!

Схожі статті