Бейблейди бренду Hasbro

Хочете придбати оригінальний бей недорого - зверніть увагу на асортимент від Hasbro! Ця американська компанія пропонує виключно якісну продукцію. При цьому тримає ціни на доступному рівні. Бейблейди оригінали з США відрізняються від Takara Tomy по дизайну, але не поступаються добротностю і безпекою!

Хасбро - лідер з виробництва дитячих іграшок

Hasbro (Хасбро) був знаменитим брендом задовго до появи оригінальних бейблейдів. Ця компанія випускає величезний асортимент настільних і електронних ігор, трансформерів, м'яких іграшок. У США і в усьому світі «Хасбро» - синонім якості, безпеки, оригінального дизайну і приємного зовнішнього вигляду!

Бейблейдінг прикрасив дозвілля багатьох дітей і підлітків. Відомо, що перший beyblade випустила японська компанія Такара Томі. Але саме в Hasbro придумали унікальну ігрову концепцію, завдяки якій механічні дзиги стали уособленням героїв відомого мультфільму. У результаті американці не просто випустили на ринок цікаву іграшку, але зробили її частиною захоплюючого уявлення!

Безпечна конструкція блейда - гарантія його довговічності. Фірмові дзиги бренду можна купувати без всяких побоювань. Адже вони проходять строгий контроль якості. Складові частини всіх представлених примірників зроблені з:

  • якісного пластику (під час гри не відколюються шматки,  не з'являються тріщини);
  • надійного металу;
  • м'якої гуми.

Відомо, що beyblade «вибухає» на арені: його частини відокремлюються одна від одної. При цьому дзига часто продовжує боротися! Саме у бренду Hasbro придумали таку «фішку». Ще на оригінальних фірмових блейдах є спеціальний код. З його допомогою дитина зможе грати обраним персонажем на телефоні або планшеті!

Кращі бейблейди від HASBRO - замовте свою мрію

У Києві американські дзиги користуються хорошим попитом. В інших регіонах України теж люблять Hasbro, однак у віддалених районах бейблейди цієї марки менш доступні.

Але тепер з вами завжди на зв'язку інтернет-магазин «Лева»! У нас можна замовити блейди будь-якого бренду. Завжди в наявності для гравців гарячі новинки всіх сезонів від Flame, TD, N + і, звичайно, Takara Tomy! Телефонуйте. Допоможемо зробити гру різноманітною і цікавою!