Бейблейд Турбо - Гаруда Г3 Синій Hasbro оригінал Beyblade Burst Turbo SwitchStrike Garuda G3 Starter Pack

Арт. 7782

0 відгуків
 • 685 грн

 • 877 грн

 • В наявності
 • Вже продано: 4 шт.
Схожі товари

Характеристики

Стать Хлопчик
Тип запуску Двусторонній запуск
Сезон 3 сезон
Персонаж Гаруда
Возраст от 3-х лет
Виробник: Hasbro
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на карту Приват24
 • Оплата на карту Монобанк
 • Доставляємо дитячі товари в усі регіони України.
 • Доставку товарів здійснюємо такими транспортними компаніями:
  - Новая Пошта (вартість доставки від 35 грн)
 • Обмін та поверннення товару на протязі 14 днів з моменту покупки

Опис - Бейблейд Турбо - Гаруда Г3 Синій Hasbro оригінал Beyblade Burst Turbo SwitchStrike Garuda G3 Starter Pack

З бейблейдом Турбо Гаруда G3 синім легко відчувати себе переможцем! Це суперпотужний бей атакуючого типу. Довгоочікуваний оригінал від Hasbro 3-го сезону - не потребує представлення!

Гарний beyblade атакуючого типу

Інші дзиги пробивають собі шлях до перемоги агресивною формою і гострими атакуючими крилами. Але Турбо Гаруда G3 не здається ні масивним, ні агресивним! Однак враження оманливе. Незважаючи на гладку форму і «миролюбність» енергетичного шару, Garuda тіснить суперників своєю вагою.

Силовий диск іграшки - один з найважчих в серії (можна порівняти з Міноборосом М4). Його вага - 23 грами! Також бейблейду «допомагає» збільшений діаметр. Коли він носиться по майданчику, іншим беям залишається зовсім мало місця!

2-й сезон vs 3-й

Знавці бейблейдінга знають, що у Хасбро представлено 2 моделі Гаруди: синя і жовта. Відмінності в енергетичному шарі незначні (за винятком кольору). В обох моделях є широкі прорізи, що створюють потік повітря. Вони допомагають бейблейду збільшувати швидкість обертання в той час, як інші дзиги втрачають її!

Драйвер у Гаруди G3 синього з 3-го сезону теж оригінальний - забезпечений двома металевими деталями, схожими на списи. Зіштовхнути таку іграшку з обраної траєкторії практично неможливо. До того ж накінечник оснащений широким пластиковим кільцем. Така рамка підвищує стійкість бейблейда, допомагаючи випрямлятися після атак суперника! Додаткові елементи Гаруди G3 утримують важкий блейд від падіння. У той же час, зіткнувшись з суперником, він розбиває його своєю вагою! Може навіть дати бій таким дзигам як Бушин Ашура.

Кращий асортимент - в українському інтернет-магазині!

Запрошуємо купити чудову іграшку оригінал в інтернет-магазині Leva! Якість наших товарів - для справжніх знавців і цінителів спортивного і домашнього бейблейдінга. Сьогодні замовляти бажаний beyblade з США довго і дорого. У «Леви» є все новинки від Хасбро і Такара Томі. Не пропустіть!

Відгуків (0)

Оцінка товару