Бейблейд Турбо - Рівайв Фенікс Р4 Циклоп C4 Hasbro оригінал Beyblade Burst Turbo Slingshock Phoenix P4 and Cyclops C4

 • 730 грн

 • 920 грн

 • Немає в наявності
 • Вже продано: 9 шт.

Характеристики

Сезон 3 сезон
Тип запуску Без запуску
Персонаж Фенікс
Вік з 3 років
Стать Хлопчик
Виробник: Hasbro
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на карту Приват24
 • Оплата на карту Монобанк
 • Доставляємо дитячі товари в усі регіони України.
 • Доставку товарів здійснюємо такими транспортними компаніями:
  - Новая Пошта (вартість доставки від 35 грн)
 • Обмін та поверннення товару на протязі 14 днів з моменту покупки

Опис - Бейблейд Турбо - Рівайв Фенікс Р4 Циклоп C4 Hasbro оригінал Beyblade Burst Turbo Slingshock Phoenix P4 and Cyclops C4

Любите гратися з оригінальними бейблейдами, тоді набір Турбо - Рівайв Фенікс Р4 + Циклоп C4 доведеться вам до душі! В одній упаковці від Hasbro представлено відразу два персонажа: дуже популярний і дуже рідкісний! Обидві іграшки відмінної якості і здатні боротися до переможного кінця!

Особливості Циклопа C4

Beyblade Cyclops C4 - з'явився тільки в 3-му сезоні. Енергетичний диск у бейблейда акуратний, круглий, складається з двох пластикових кілець. Гарний дизайн допомагає бею виділитися на тлі інших персонажів серіалу Beyblade Burst Turbo. А бійцівські якості - зайняти досить високу позицію серед топових блейдів!

Силовий диск №5 забезпечує хорошу збалансованість всіх частин. Оригінальний драйвер - відмінну мобільність. Накінечник Циклопа оснащений чотирма гострими «крилами», які закручуються по спіралі. Така конструкція допомагає блейду тримати баланс і випрямитись після удару.

Beyblade Phoenix P4 з функцією Turbo Slingshock

Другий оригінальний блейд в наборі відомий кожному гравцеві в Україні. Це легендарний Рівайв Фенікс - дзига, якай кожен раз повертається до нас в новому сезоні! Яскраво-червоне енергетичне кільце з головою хижого птаха має маленькі, але гострі виступи, якими можна поранити суперника.

Beyblade Рівайн Фенікс Р4 від Хасбро - це ошатний дизайн, симетричний силовий диск №10, стійкий широкий драйвер. Дзига готова битися з будь-яким сильним бейблейдом - Ейс Драгон, Роктавором, Міноборосом, Луінором і іншими.

Де купити набір Рівайн Фенікс Р4 + Циклоп C4

Щоб не замовляти якісні іграшки з Японії або США, звертайтеся в український інтернет-магазин Leva! У нашому каталозі є рідкісні бейблейди 4-го і 3-го сезонів. Зазвичай їх можна купити у Хасбро тільки в упаковці з випадковим вибором. Але у нас їх можна придбати окремо!

Зверніть увагу! Представлені Бейблейд серії Burst Turbo Slingshock не комплектується фірмовими запускалкамі. Це легко виправити, адже в нашому магазині є все для ігор: валізки, електронні запускають пристрої, великі арени!

Відгуків (1)

Стив 23.07.2019

У Феникса рамка не слетает.

Оцінка товару

Схожі товари

Інші товари цього бренду