Бейблейд Турбо - Зейтрон Гелексі і Бетромоз Hasbro оригінал Beyblade Slingshock Galaxy Zeutron Z4 Gold-X Betromoth B4

Арт. 7777

0 відгуків
 • 620 грн

 • 682 грн

 • В наявності
 • Вже продано: 2 шт.
Схожі товари

Характеристики

Стать Хлопчик
Тип запуску Без запуску
Сезон 3 сезон
Персонаж Зейтрон
Возраст от 3-х лет
Виробник: Hasbro
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на карту Приват24
 • Оплата на карту Монобанк
 • Доставляємо дитячі товари в усі регіони України.
 • Доставку товарів здійснюємо такими транспортними компаніями:
  - Новая Пошта (вартість доставки від 35 грн)
 • Обмін та поверннення товару на протязі 14 днів з моменту покупки

Опис - Бейблейд Турбо - Зейтрон Гелексі і Бетромоз Hasbro оригінал Beyblade Slingshock Galaxy Zeutron Z4 Gold-X Betromoth B4

Представляємо оригінальні блейди покоління Турбо з функцією Slingshock - Зейтрон Гелексі і Бетромоз. Таких напевно ще немає у вашій колекції. Адже це новинка 3-го сезону від Hasbro. Два бейблейди в одному наборі!

Випускати їх на арену битися один проти одного - навряд чи доречно. Краще виступати цим бейблейдам за одну команду. Це - дзиги витривалого типу і ефективно протистоять агресивним суперникам. Ставте їх по черзі проти Турбо Сфінкса, Саламанди, Ахіллеса і Dragon. Порівняйте здатності цих оригінальних блейдів в реальних битвах!

Особливості дизайну

При розпакуванні набору рука так і тягнеться до Зейтрону! Незважаючи на велику кількість чорного кольору він справляє враження на всіх, хто бачить його вперше. Чорний енергетичний диск з прозорим покриттям схожий на таємничий механізм. І правда: секретів у Zeutron Z4 Galaxy вистачить на кілька бейблейдів! У самому центрі енергетичного диска зображення латинської літери Z. Так ви не переплутати Зейтрон Гелексі і Бетромоз!

Другий beyblade 3-го сезону від компанії Хасбро виглядає скромніше. Але тільки в упаковці! Під променями світла він перетворюється. Гарний золотий дизайн відзначений навіть в назві - Gold-X Betromoth B4!

Силові характеристики

У Зейтрона Гелексі 4 великих крила. Вони притиснуті до корпусу бейблейда, тому мало схожі на атакуючі елементи. Насправді атакуючі здатності у Zeutron Z4 є. Так як крилаі у beyblade оснащені дрібними «зубами», хоча і малопомітними!

У Бетромоза атакуючі елементи також дрібні, але завдають багато неприємностей суперникам. А вже драйвер у цього блейда - справжня рідкість. Саме завдяки йому beyblade має великий запас витривалості. Іграшка виконана на совість - не підведе у відповідальний момент!

Про Зейтроне Гелексі і Бетромоза поки відомо мало. Тим цікавіше! Ви можете стати першим, хто зробить огляд цих рідкісних блейдів на відео. Замовити цей комплект у нас можна за дуже вигідною ціною!

Купуйте два бейблейд замість одного!

Красиві дзиги лише недавно з'явилися в США і вже є в продажу в Україні. Це стало можливо завдяки інтернет-магазину Leva. Наші покупці можуть бути впевнені - їм запропонують іграшки високої якості. Всі бейблейди на сторінці Хасбро - оригінали. З ними вас чекає захоплююча гра до переможного кінця!

Відгуків (0)

Оцінка товару