«Клинок, розтинаючий демонів» - манга про вічну боротьбу добра зі злом

  • Редактор Лева
  • 04.04.2021
  • 26

Індустрія дитячих аніме серіалів щороку поповнюється безліччю нових екранізацій. Одні мультфільми діти просто обожнюють і переглядають по кілька разів, а інші не досягають передбачуваного успіху у юних глядачів.

Переваги та успіхи японського аніме Demons Layer

За мангою Кьохару Готоге «Клинок, розтинаючий демонів» був створений японський сьонен, який побив всі рекорди спочатку в якості дитячих коміксів, а потім, як серіал про долю японського юнака Танджіро, який вирішив присвятити своє життя знищенню демонів.

У яскравому і барвистому аніме-серіалі зібрані сцени з життя, показаний побут простого населення, характерний на той час одяг. Хоча в кожній серії досить похмурих і жорстоких сцен, режисери зуміли внести нотки гумору в драматичну історію манги.

Події розвиваються в Японії в епоху правління Тайсьо, яка датована 1912-1926 роком. Юнак Танджіро Камадо - головний персонаж манги. Його велику сім'ю знищили демони, коли підліток продавав в селі вугілля. Оскільки батько хлопчика давно помер, він для своїх трьох братів і двох сестер був головним в сім'ї і опорою для матері. У живих залишилася тільки сестричка Надзуко, і то її тіло і розум боролися з вторгненням демонічної сутності, яка її вкусила.

Від старого Сабуро, який прихистив Танджіро тієї зловісної ночі, молодий чоловік дізнався про існування кровожерливих демонів, які під покровом ночі виходили полювати на людей. Юнак поклявся, що він вилікує свою сестру і помститься за розтерзану демонами сім'ю. По дорозі до лікаря брат і сестра зустрічають Гію Томіока, мисливця на демонів. Гію хоче вбити Надзуко, оскільки бачить в ній прояви демона, але брат благає його залишити її в живих. Познайомившись з учителем бойових мистецтв Сакондзі Урокодакі, Танджіро вирішує освоїти основи майстерності бойової техніки і володіння мечем, щоб полювати і вбивати демонів.

Адаптація японської манги під цікавий дитячий мультфільм

Kimetsu no Yaiba - цікавий сьонен, в якому традиційно добро бореться зі злом, і, врешті-решт перемагає. Манга «Клинок, розтинаючий демонів» оповідає про дружбу і кохання, самовідданості героїв, їх духовному зростанні і наближенні до мрії.

Успішна екранізація твору Кьохару Готоге стала можливою завдяки команді режисерів, продюсерів, які зберегли в аніме творі авторський стиль і дизайн персонажів. Стрімко розвиваючийся сюжет привертає підліткову аудиторію. Хлопчикам і дівчаткам дуже подобаються битви з демонічними сутностями, напруженість і драматизм сюжетної лінії.

Юні глядачі всією душею намагаються допомогти Танджіро, розуміючи в яку непросту життєву ситуацію він потрапив і виявив сильний характер, мужність і благородство. Сьонен складається з 26 серій, які діти захоплено дивляться, намагаючись перейняти кращі якості відважних мисливців за демонами. Окремі сюжети із зображенням темних, похмурих лісів, занедбаних храмів, невеликих сіл в глибинці відображають сюжети японських притч і казок.

Висока якість анімації з детальним промальовуванням персонажів

Аніматори на славу потрудилися, щоб якісно відобразити постановку боїв на мечах, техніку бою між винищувачами і демонами. Найгарніший аніме-серіал «Demons Layer» високо підняв планку телевізійної версії мультиплікаційного фільму. Вдало був підібраний саундтрек, який поєднав японську народну музику на традиційних інструментах, співи зі звучанням оркестрових мотивів.

Головний герой Танджіро - зображений добрим, трохи наївним, доброзичливим юнаком. Він дуже чесний, здатний до співчуття і дуже любить і дорожить своєю сестрою. Сестра Незуко майже не розмовляє, так як її рот закритий кляпом з бамбука. Після укусу демона вона набула унікальну здатність при необхідності зменшувати свої розміри і оперативно їх відновлювати. Серед глибоких персонажів мисливці за демонами Зеніцу Агацума і Іноске Хашібіра, які на перший погляд не завжди вміють себе адекватно вести. Зеніцу часто засмучений і впевнений в свою швидку смерть, а Іноске дратує своїм криком. Серед яскравих персонажів - могутні Стовпи. Це елітні винищувачі демонів і мечники, серед них є особи чоловічої і жіночої статі. Наприклад, мила красуня Сінобу Котьо з витонченою фігурою і елегантною зовнішністю. Завжди серйозний і справедливий Гію Томіока - Стовп Води, що состоїть в організації «Винищувачі демонів». Він без вагань знищує нечисть, і тільки завдяки молитвам Танджіро залишив в живих його сестру Незуко. Шінобу Кочо - Стовп Комахи, протилежність Гію Томіока, персонажі часто суперечать один одному. Мисливець на демонів Кьоджуро Ренгоку - Стовп полум'я, чесний і добрий чоловік, невиправний оптиміст, вміє контролювати свої емоції. У нього сильний бойовий дух і величезна впевненість в своїх силах. Діти часто просять придбати їм комплект фігурок з «Клинка», щоб грати з унікальними персонажами манги або зібрати власну колекцію героїв. Залежно від комплектації, в набір можуть входити від декількох міні фігурок, до комплекту з яскравими персонажами мисливців за демонами, Стовпів та інших тематичних фігурок. Генья Шінадзугава, Санемі Шінадзугава, Міцурі Канроджі, Канае Кочо знадобляться для проведення захоплюючого дитячого дозвілля. Щоб дітлахи не занудьгували, варто купити їм Драгонбол, як альтернативу фігуркам з японського аніме або статуетки Наруто.

Схожі статті