Як грати з Pop It: розвиваємо інтелект, моторику, сприйняття кольорів

 • Редактор Лева
 • 18.08.2021
 • 1595

Іграшки антистрес змінюють наше життя. Все частіше діти просять купити Pop It - силіконову форму з кольоровими пухирцями. Здавалося б, що можна робити з таким простим пристосуванням? Але діти - великі вигадники. Їх фантазія не знає меж.

як грати з поп ітПоп іт - причини популярності

Youtube і Tik-Tok наповнені відео про Pop It. З них видно, що грати кольоровими пупирками - захоплююче заняття. Особливо, коли інші діти теж цим зайняті.

Натискна іграшка має легку вагу, «не боїться» вологи і механічних пошкоджень. Тому можна взяти її з собою на пляж, дитячий майданчик, в «нудну» установу. Дитина задоволена, і батьки спокійніше.

Сенсорні іграшки - не тільки веселе, але і корисне заняття:

 • розвивають дрібну моторику;
 • пробуджують інтерес до різних матеріалів;
 • заспокоюють нервову систему.

Причини дитячої тривоги неочевидні навіть досвідченим батькам. Не завжди дитина, особливо маленька, може виразно про них розповісти. Але за допомогою фіджет-пристосування можна зменшити тривожність. До того ж, коли руки дитини зайняті, менше ймовірність, що вона потягнеться до сірників або електроприладів!

Такі різні поп іт

Сьогодні іграшки антистрес - це великий і різноманітний вибір. Такі матеріали, як силікон, вініл, еластична гума, дозволяють випускати ігрові фігурки яскраві, кольорові і в той же час «вічні». У продажу можна зустріти:

 • Bob it - іграшка «дає команди», в якій послідовності натискати м'які частини;
 • Simple Dimple (пристосування з подібним функціоналом, відрізняється художньою формою і компактними розмірами);
 • Hand Spinner (вертушка для рук);
 • сквіші (м'які еластичні фігурки, розтягуються і стискаються).

Всі ці забави розраховані на дітей, які люблять гризти олівці, вертіти щось в руках. Через сенсорні навички стабілізується нервова система. Звичайно, якщо у дитини зрив, психологічна травма, іграшка не допоможе. Знадобиться допомога психолога. Але при незначній тривожності Поп іт і його різновиди здатні надати батькам добру послугу.

Зверніть увагу! Сімпл Дімпл іноді називають дорожнім варіантом Поп ит. Це невелике пристосування на 2-4 пухирцями. Можна повісити його на дитячий рюкзак і завжди носити з собою.

Поп іт - правила гри

Лопати бульбашки можна на самоті і в компанії. Це веселе і просте заняття. В іграх з пупирками не буває суворої інструкції. Можна придумати будь-які правила. Головне, щоб гравці були з ними згодні. Вибір способу гри в першу чергу залежить від віку. Малюкові можна задавати послідовність кольорів: червоний-жовтий-помаранчовий-синій-червоний. Нехай він виконує «команди», вчиться швидко впізнавати кольори. Також в гру можна ввести порядкові числівники: перший, другий, третій. Називаємо номер ряду. Дитина повинна луснути якомога більше бульбашок в заданій частині поля.

Поступово гру можна ускладнювати, вводити в неї нові елементи. Спробуйте поєднувати поп іт і навчання рахунку. Запропонуйте зав'язати очі і пройти всі етапи наосліп. Насправді варіантів дуже багато. Малюк може пропонувати їх самостійно.

Лайфхак! Поставте юному попітеру веселу музику. Його завдання: встигнути «пройти» всі ряди, поки мелодія не закінчилася.

Колективні гри

Сенсорні іграшки за своїм визначенням індивідуальні. Але з Pop It можна грати вдвох чи втрьох. Не можна не помітити, що бульбашки розташовані впорядковано. Це дає можливість видавлювати пальцями певні ланцюжки, лінії, фігурки. Можна домовитися: скільки елементів гравець «прибирає» з поля за один раз. Виграє той, хто натисне на останню бульбашку.

Також можна використовувати градієнтну розмальовку іграшки. Наприклад, домовитися «лопати» бульбашки від холодних кольорів до теплих. Або вибирати певну колірну послідовність.

Список ігор значно розширюється, якщо на руках у гравців декілька однакових пристроїв. Тоді можна проводити змагання на:

 • швидкість (хто швидше лопне всі бульбашки);
 • спритність;
 • вправність;
 • винахідливість (хто «пройде» все ряди, зробить найменше рухів).

Головне завдання індивідуальних і колективних ігор - стимулювати моторику. Необхідно придумувати «фігури», які задіють кілька пальців. Домагатися того, щоб обидві руки «працювали» синхронно. Тоді дитині буде цікаво.

Дитина виходить у двір і бачить: всі малюки з кольоровими силіконовими формочками. Він хоче забаву тут і зараз. Тому замовити іграшку на AliExpress - не варіант. Бігти на ринок теж не рекомендується. Тут більше шансів зустріти товари низької якості з токсичної гуми (пластмаси). Спеціалізований інтернет-магазин іграшок - найкраще місце для вигідних покупок. Хороша якість дитячих Pop it поєднується з доступними цінами і зручним способом доставки.

Схожі статті