Бейблейд Динаміт Беліал оригінал (6 сезон)

Характеристики
Стать Хлопчик
Сезон 6 сезон
Тип запуску Без запуску
Вік з 3 років
Персонаж Вайврон
Виробник: Takara Tomy
  • Оплата при отриманні
  • Оплата на карту Приват24
  • Оплата на карту Монобанк
  • Доставляємо дитячі товари в усі регіони України.
  • Доставку товарів здійснюємо такими транспортними компаніями:
    - Новая Пошта (вартість доставки від 35 грн)
  • Обмін та поверннення товару на протязі 14 днів з моменту покупки

Опис - Бейблейд Динаміт Беліал оригінал (6 сезон)

Бейблейд Динаміт Беліал - яскравий представник 6-го сезону. Його відмінні риси: несиметрична шестикутна форма, нова конструкція, контрастне забарвлення. Не переплутаєш з іншими беями! Оригінал від Такара Томі напевно заслужить «приз глядацьких симпатій» за крутий дизайн і видатні силові характеристики.

Beyblade - механічна дзига. Але, починаючи з 5-го сезону, класична збірна конструкція блейдів змінюється в бік складних систем. Зміни стосуються дизайну і технічного оснащення. Сьогодні блейди виглядають як мініатюрні роботи. В них багато металу. Траєкторія задається продуманою структурою Dynamite Layer System і «розумною» начинкою.

Бейблейд бей Динаміт Беліал, очевидно, створений для атаки. Але він витривалий і стійкий, не дивлячись на революційну форму корпусу і гострі леза по периметру. Баланс таких іграшок забезпечує складна система кілець, захисних та атакуючих елементів. У Dynamite Belial змінюється центр ваги. Завдяки такій «фішці» бей бореться в двох бойових режимах: високому (High) і низькому (Low). Купити цю чудову дзигу можна, як тільки вона з'явиться на офіційному сайті виробника.

Відгуків (3)

SIREN HEAD 28.04.2021

Лёва, уже давно вышел новый роктавор, почему на вашем сайте его нету? Кстати это мы, что звонилии спрашивали за скидку, что покупаешь 2, и в подарок получаешь 3-ий рандомный

Макс 21.04.2021

Лева ави понимаете што зачем два Беліала? Если купить один там сразу будет 2 форми? Я чото неочень врубаюсь можете пожалуйста ответьте?

Лева - детские игрушки

Да, там регулировка на нем

Денис 20.04.2021

А когда ви добавите новый рандом бустер с новым роктавором?

Оцінка товару

Схожі товари
Інші товари цього бренду