Бейблейди бренду Takara Tomy

Нове захоплення охопило школярів, підкорило весь світ, дісталося до України. Інтерес до beyblade зростає з кожним днем. Щоб гра викликала справжні емоції, потрібні якісні блейди оригінали від перевірених брендів! Саме такий асортимент бейблейдів можна замовити на нашому сайті. Іграшки підкорюють стильним зовнішнім виглядом, великою швидкістю обертання, новим функціоналом для захисту та атаки.

Досвідчені гравці знають: бейблейди Такара Томі - кращі, навіть краще Хасбро. Вони зроблені з якісних матеріалів, повністю відповідаючих духу мультфільму, їх конструкція продумана до міліметра. Енергетичний шар, силовий диск і наконечник утворюють складну систему, яка допомагає блейду битися й перемагати!

Асортимент іграшок Такара Томі від «Леви»

Дзиги по-різному поводяться на арені. Одні створені для агресивної атаки, інші - для стійкої оборони. Дизайн бейблейдів Такара Томі продуманий до дрібниць. Оригінали можна видозмінювати, надаючи їм нові властивості. Перемикання режиму і зміна налаштувань диктує нову манеру гри, тому траєкторія блейда завжди непередбачувана!

Творці бренду Такара Томі в точності слідують серіалу аніме. За допомогою забарвлення і характерних особливостей кожен бейблейд передає характер героя і манеру його гри. Новинки 3-го сезону оснащені:

  • металевими вставками;
  • висувними крилами;
  • новим шестикутним драйвером;
  • додатковими роликами обертання.

Оригінали іменитого бренду упаковані в стильну коробку, їх можна купити в наборі з лаунчером. Тепер немає необхідності замовляти блейди з Японії до Києва - придбати їх можна в нашому інтернет-магазині. Вартість новинок 2018-2019 року трохи вища, але акції і знижки на нашому сайті проводяться регулярно і допомагають значно заощадити. Ціна іграшки повністю відповідає якості: всі деталі міцні і стійкі, їх знос після багаторазового використання мінімальний!

Чому потрібно купувати оригінальну продукцію Такара Томі у нас

Справжні гравці володіють стратегією і тактикою нової гри. Вони потребують нових героїв, здатних протистояти супротивникові у великій битві! Якщо дитина захопилася філософією beyblade, її будуть цікавити новинки. Гарячі «хіти» з'являються у бренда Такара Томі кожен сезон! У нашому інтернет-магазині можна купити недорого головних і другорядних персонажів з різних серій, а також придбати за доступною вартістю аксесуари для битв.

Оригінальні дзиги, представлені на нашому сайті, - це гарантія впевненої і швидкої перемоги. Вони порадують гарним дизайном, серйозним функціоналом, доступною ціною. Бажаєте придбати кращі бейблейди не дорого, робіть замовлення в інтернет-магазині «Лева»! Доставимо beyblade Новою Поштою у Ваше місто в найближчий час! Більш бюджетний варіант надають фірми S3 і TD.