Фокуси - цікаве і корисне дозвілля

  • Редактор Лева
  • 19.02.2021
  • 19

Пройшли ті часи, коли захоплюватися фокусниками в смішних накидках можна було тільки в цирку або на святкових виступах. Сьогоднішні хлопчики й дівчатка можуть зацікавити публіку не гірше справжнього Копперфільда. Причому так спритно і вміло, що присутні навіть не зможуть розгадати всі секретики.

Стати вмілим фокусником просто. Навіть «реквізит» не доведеться винаходити. Досить заглянути в магазин іграшок. Вибір «магічних атрибутів» настільки різноманітний, що очі розбігаються. Що ж є в арсеналі юних чарівників?

«Космічні» об'єкти

Магнітний конструктор Неокуб здатний здивувати всіх навколо. Блискучі кульки або кубики можуть розсипатися на «атоми» і в ту ж секунду об'єднуватися в самі мудрі композиції і фігури. Здається, що вони просто парять в просторі. На ділі секрет простий. Зберігати форму дозволяє магнітне поле. Елементи конструктора виконані з неодимового магніту. Назва головоломки якраз і походить від англійського Neodymium cube. У стандартному варіанті гра складається з 216 деталей, але зустрічаються моделі і з іншою кількістю елементів. З Неокубом легко відчути себе ілюзіоністом. Збирати фігури не тільки на площині, а й у просторі. Створювати різні тематичні образи, втілювати авторські ідеї і задумки.

«Чарівні» палички

Саме так можна назвати 3D ручки. Звичайними рухами юний дизайнер здатний створювати дивовижні шедеври. Як і у випадку з магнітними головоломками, в створенні цих пристроїв на допомогу теж прийшла наука. Для чорнила використовуються полімерні сплави. У процесі роботи вони перетворюються в тонкі пластичні нитки, які легко направляти в потрібне русло. Малювати можна як гарячим, так і холодним способом. Для зручності в наборі завжди можна знайти докладну інструкцію. Для гарячого малювання необхідно підключення до джерела живлення. Пластикові чорнила розігріваються від температури і остигають природним способом. «Холодні» моделі працюють автономно. Ниточки на основі фотополімерів застигають від впливу ультрафіолету.

У 3D ручок маса переваг:

  • вони мають невелику вагу і дуже ергономічні;
  • малюють на будь-якій поверхні, будь то скло або дерево, пластик або папір будь-якої щільності;
  • з ними легко придумувати об'ємні структури, буквально малюючи в повітрі;
  • і навіть полагодити дрібну побутову техніку, яка містить елементи із пластику.

А ще - відтворювати абсолютно будь-які предмети. Наприклад, іграшки, частини декору та інтер'єру, макети мостів, веж і навіть вази. Політ фантазії безмежний. Щоб творіння виходили ніби «живі», буде потрібно деяке тренування. Кілька практичних уроків, і результат не змусить себе чекати.

Швидкісні помічники

З ними можна здобути самі блискучі перемоги. Гра Бейблейдінг («бей» - дзига, «блейдер» - той, хто ним керує) яскраве тому підтвердження. Створена за мотивами однойменного мультсеріалу, вона привертає увагу дітей по всьому світу. Тема настільки популярна, що барвисті сюжети наносять навіть на рюкзаки.

На ігровому полі теж є своя «магія». Переможе той, у кого в запасі більше «секретних» знань. Важливо запустити бейблейд з великою швидкістю. Цей «фокус» можна виконати за допомогою оригінального пускового механізму. Відцентрова сила обертання утримає дзигу у вертикальному положенні. Визначитися з тактикою допоможе грамотний підбір бея. Людині зі сторони віддати перевагу тому чи іншому «герою» буде непросто. Але молодим талантам все по плечу. Вони без труднощів визначать, що несиметричні і виступаючі частини видають атакуючий бей. Дзиги з рівними контурами відносяться до захисту, а проміжні - до категорії баланс. У баталіях гравцям знадобляться цілі набори. Або бейблейди нового покоління. Завдяки спеціальним елементам вони змінюють властивості і виконують вражаючі трюки прямо під час бою.

В знаючих руках навіть дитячі машинки перетворюються в супершвидкісні пристрої. Автомобілі WatchCar наділені штучним інтелектом. Саме так вони представлені в корейському мультсеріалі «Ліга WatchCar. Битви чемпіонів», за сюжетом якого і були створені. Розумними пристроями можна керувати за допомогою годинника, ключа і портативного пульта. Мало хто з глядачів здогадається, як це робити. Секрет криється в вивіреної послідовності кроків. Легким рухом руки браслет трансформується в об'ємну пускову платформу. Пара рухів, і ось уже машинка, немов блискавка, мчить перемагати. Якщо на шляху автомобіль зустріне монету сили, його магічні здібності розкриються ще більше.

Предмети- «загадки»

«Чарівними» предметами можуть стати і цілком звичні речі. Наприклад, скакалка. З нейроскакалкою, що світиться навіть стрибати цікаво. При русі вона по всій довжині освітлюється різнокольоровими вогниками. У темряві незвичайні світлові картини виглядають дуже заворожуюче. Вони можуть зникати і з'являтися знову. Кожна дитина зі спритністю зможе управляти ними за своїм бажанням. Справжня магія. Дивно, що світлове «шоу» відбувається без будь-якої підзарядки. Батарейки тут не потрібні. Чудеса, та й годі.

Відобразити особливі моменти допоможе ще один «магічний» пристрій - дитячий фотоапарат. Подумати тільки, він здатний робити справжнісінькі фотознімки! При роботі можна застосовувати різні режими - наприклад, нічну зйомку або портрет, користуватися вбудованими спецефектами. Отримані кадри можна переглянути на дисплеї, скопіювати на телефон, комп'ютер, флеш-карту і жорсткий диск. Або роздрукувати на спеціальному папері. Фотоапарат оснащений функцією запису аудіо та відео. З такою супертехнікою вести літопис перемог буде легко і цікаво.

Дивовижних наборів для юних фокусників дуже багато. З кожною «магічною» іграшкою можна влаштовувати вистави, що запам'ятовуються, залучати до творчого процесу друзів і всіх членів сім'ї. Адже разом занурюватися у світ магії та чаклунства ще цікавіше.

Схожі статті