Що таке дзиги Infinity Nado и в чому їх переваги?

  • Редактор Лева
  • 09.08.2019
  • 3609

Дзиги Infinity Nado - це персонажі з японського аніме для найширшої аудиторії, які народжені перемагати. Легендарна іграшка останнім часом вважається дуже популярною. Вона стала культовою і відомою. Гарантується особлива конструкція, привабливий дизайн і компактність. Не виключаються й інші переваги, а також особливості, наприклад, такі, як міцність.

Історія появи дзиг Infinity Nado: що варто знати?

Іграшка ще в 90-ті роки отримала величезну популярність в Азії. Там навіть почалася організація всіляких блейдерів. В ті часи, іграшка для дітей купувалася не в звичайному магазині, а виготовлялась з годинникових механізмів. Подібні годинникові шестерні і були покладені в основу виникнення гри. В сучасний час, культові блейди поширилися по всьому світу. Продажі ліцензійних колекцій починають збільшуватися напередодні свят.

Які існують відмінності між бейблейдами і дзигами виду Інфініті «Надо»?

Дзига блейд - оригінальне відтворення відомого японського аніме. Тут мова йде про численні і неповторні пригоди школярів. Вони влаштовують битви з використанням різних видів дзиг. Головне завдання - всіма силами виштовхнути за межі форми кола свого супротивника. Гравців чекають справжнісінькі тріумфи, а також видовищні битви!

У продажу представлено дуже багато дзиг. Великою популярністю користується і такий вид, як «Інфініті Надо». Але, чим іграшка відрізняється від інших бейблейдів? Спочатку тут варто відзначити факт того, що кожен вид відрізняється власними достоїнствами і характеристиками. Наприклад, сюди варто віднести, як швидкість і вид обертання і вагу, так можливість розподілу. Часто відрізняється і саме кріплення.

Які існують види і типи дзиг?

Блейд-армія цього виду на сьогоднішній день складається з 16 різноманітних бійців. Їх головні відмінності полягають в серії і в самому дизайні. Це ексцентрик, гак, магніт і т.д. З блейдерів можна зібрати величезну власну армію. Не виключається і комбінація. Все буде відбуватись, як в справжнісінькому турнірному двобої.

Атака. Це атакуюча серія. бей дуже сильний саме в атаці. Найпопулярніший з них - Крила Ареса.

Баланс. Це балансуючий варіант. Просто прекрасно може утримувати рівновагу в період ведення будь-якого бою. Лідер - Броненосець.

Витривалість. Дзига вважається витривалим і має найбільшу найпотужнішим крутним моментом. Основний представник - Нефритовий Лук.

Оборона. Це обороняючий бей. Він може відображати різноманітні атаки як Вогняний Дракон.

Розпізнати дзиги при наявності необхідності можна по виду металевого кільця. Чим більше грубим видом воно буде володіти, чим значно більше там буде присутній і самих бойових виступів-іклів. Природно, все це веде і до збільшення здібностей в атаці.

Чим більш рівним і гармонійним виявиться саме кільце, тим значно краще відображені такі здібності, як збереження обертаючого моменту. А ось дзига з металевим і рівним кільцем - це справжнісінький захисник. До того ж, необхідно відзначити і факт того, що напрямок обертання і сам характер іграшки завжди позначається на упаковці. Тому при виборі відповідної моделі просто неможливо помилитися. Під виглядом поля бою може виступати абсолютно будь-яка поверхня. Хоча зручніше користуватися турнірною оригінальною ареною.

Оригінальні Infinity Nado в Leva купити - дуже просто!

У продажу представлені тільки оригінальні і культові моделі. Кожен покупець зможе вибрати для себе найбільш підходящий варіант. Гарантується висока якість продукції, і найбільш доступна вартість!

Схожі статті