Ворд оф Танкс

World of Tanks розроблялася для дорослої аудиторії. Але діти грають в неї з 12 років. У цьому віці хочеться володіти не тільки просунутим аккаунтом, а й сучасними ігровими танками. В інтернет-магазині «Лева» будь-який житель України може замовити мініатюрний «Шерман», «Тигр» або Т-34 і зібрати його самостійно!

Іграшки World of Tanks - які вони бувають

В основному ігрові фігурки WoT - це мініатюрні копії справжніх бойових машин із пластику, металу або полімерних матеріалів. Дитина в захваті, коли іграшковий танк їздить, імітує постріли, видає страхітливі звуки. Також діти обожнюють колекціонувати збірні екземпляри, повністю повторюють контури легендарних «Тигрів» і Т-34.

Таким чином, ігрові копії Ворлд оф Танкс діляться на кілька категорій:

 • м'які іграшки;
 • колекційні моделі;
 • сувеніри;
 • збірні конструктори;
 • керовані машини на батарейках.

Дитина сама скаже, який варіант він вважає за краще. Є діти, які виберуть танк - м'яку іграшку. Але зазвичай у віці 7-12 років хлопчики захоплені конструкторами, а також машинами на радіоуправлінні.

Ігрові моделі WoT - створи образ улюбленої гри!

Відмінним подарунком для шанувальника WoT стане набір пластикових деталей для збірки. конструктори:

 1. розвивають мислення і вольову сферу дитини;
 2. покращують моторику, координацію, логіку;
 3. вчать мислити алгоритмами;
 4. закладають базові навички роботи зі складними об'єктами.

Базові блоки виконані за принципом Лего і легко скріплюються між собою. У наборі є все необхідне для збирання: гусениці, кришки люків, поворотна вежа, колеса. Іноді - фігурка танкіста. Конструктори підкуповують своєю реалістичністю. Зібрана модель здається графічним елементом комп'ютерної гри.

При виборі конструктора World of Tanks зверніть увагу на:

 • рекомендований вік (вказано на упаковці);
 • кількість і розмір деталей;
 • наявність інструкції.
Інформація для покупців. Відомо, що в Ворлд оф Танкс бій ведуть бойові машини минулого століття. Причому не тільки реальні, а й вигадані. Тому поруч із справжніми «Пантерами» і самохідними установками в продажу є копії військових механізмів, яких ніколи не існувало.

Танки на радіокеруванні

Другий популярний вид ігрових моделей WoT - гусеничні радіокеровані машини. Їх не потрібно збирати - лише зарядити і вставити акумулятор в клітинку. Такі іграшки повністю безпечні для дітей. Вони відмінно пересуваються по рівній поверхні, «стріляють» лазером і імітують звук пострілів.

Якщо дитина хоче влаштувати в квартирі справжнє поле бою, йому необхідні дві фігурки в одному комплекті. Набір з двох танків називається «Танковий бій». Кожна з машин «вміє» вести прицільний вогонь по другій за допомогою інфрачервоного наведення. Обидві - оснащені спеціальними датчиками. Якщо «снаряд» потрапив у вразливе місце броні, колеса підбитого противника зупиняються.

При виборі іграшкового танка на радіокеруванні доцільно звернути увагу на:

 • джерело енергії (пальчикові батарейки, акумулятори);
 • фізичний розмір моделі і її співвідношення з оригіналом (1:32, 1:48, 1:56, 1:72);
 • комплектацію;
 • наявність світлових і звукових ефектів;
 • дальність стрільби (актуально для танкового бою).

Хлопчики мріють про перемогу. Вони з задоволенням керують грізними машинами. Але по-справжньому оцінити достоїнства керованого бою вони здатні після 7 років.

Ворлд оф Танкс в інтернет-магазині Leva

World of Tanks існує не тільки у віртуальному просторі! Шанувальники спекотних баталій мріють купити іграшки із заповітним символом WoT. Зробити це зручно в магазині «Лева». У нас представлені різні варіанти іграшкових танків в стилістиці Другої світової війни. Вони прекрасно підходять як для колекцій, так і для рольових битв! Товари такого типу дуже популярні на ряду з фігурками Among US і персонажами покемона Пікачу. Варто також згадати про популярних пропозиціях від Кіберпанк.