Бейблейди бренду W5

Слаш Драгон бейблейд

Бейблейди
B149sl

175 грн

Бейблейд Спрайзен Кінг Роял

Бейблейди
B00

200 грн190 грн

Валькірія Світлий бейблейд Turbo Valtryek V3 Reach Reboot

Бейблейди
B00

173 грн165 грн

Бейблейд Ейс Волтраєк рідкісний

Бейблейди
B143redis

168 грн160 грн

Щоб асортимент був по-справжньому вражаючим, інтернет-магазин «Лева» працює з різними брендами дитячих іграшок. Крім оригінальних дзиг Хасбро і Такара Томі, у нас можна придбати недорогі бейблейди фірми W5. Вони повністю функціональні. Запускаючий пристрій в комплекті також є.

Увага! Продукцію цієї фірми відрізняє яскравий дизайн, гідні технічні характеристики, бюджетна ціна. При цьому творці іграшок обов'язково слідують за дизайном оригінальних дзиг, ретельно копіюючи їх особливості та структуру.

Бейблейди W5 - розумна економія, гідний вибір!

У каталозі інтернет-магазину Leva представлені як популярні блейди, так і рідкісні лімітовані моделі. наприклад:

  • Світла Валькірія Турбо - ексклюзивний екземпляр з білосніжними лезами-крилами;
  • Спрайзен Кінг Роял в яскравій золотистої оболонці;
  • рідкісний beyblade Ейс Волтраєк.

Беї бренду W5 - це поєднання якості і хорошою маневреності. Вони борються на арені на рівні з іншими бейблейдами. Запускаються як рідним, так і чужим лаунчером, демонструють на арені хорошу швидкість, а іноді - просто вибух енергії!

Важливо! В каталозі у «Лева» представлено кілька брендів (S3, TD, N +, Funtoy). Покупці виділяють W5 за ексклюзивні характеристики моделей, простоту збірки, незвичайні технічні рішення. Сподобався beyblade - не відкладайте покупку! Адже екземпляри даного бренду довго на складі не залишаються!

Замовити продукцію W5 в Україні просто, якщо ви знаєте адресу інтернет-магазину «Лева»! Тут ви зможете купити найкращі дзиги представленого бренду, а також якісні аксесуари для бейблейдінга. Не знайшли потрібного героя в асортименті - перегляньте сторінки інших брендів. Там ви напевно знайдете бажаний екземпляр!